یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با حضور در مسجد رجایی شهر کرج یک عروس و داماد برای رای دادن به پای صندوق رای رفتند

danesheroz2 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
با حضور در مسجد رجایی شهر کرج یک عروس و داماد برای رای دادن به پای صندوق رای رفتند

دانش روز، یک زوج جوان در حالی که لباس عروس و داماد بر تن داشتند دقایقی قبل با حضور در مسجد جامع رجایی شهر اقدام به شرکت در انتخابات کردند

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، دقایقی قبل این زوج جوان در مسجد جامع رجایی شهر حضور یافته و رای خود را در یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا به صندوق انداختند.

این داماد که جلیل مهری پرگو نام داشت، درباره علت حضور خود در انتخابات به خبرنگاران گفت: ما آمده‌ایم تا به دشمنان اسلام و انقلاب بگویم که عمل به تکلیف و انجام وظیفه در راه تحقق آرمان‌های اسلام و انقلاب هیچ محدودیتی برای خود قائل نیستیم.

وی تاکید کرد: خدا را شاکر هستیم که مردم ما این بار نیز حماسه‌ای آفریدند و ما نیز می خواستیم در خلق این حماسه تاثیری هر چند کوچک داشته باشیم، به همین دلیل در حین برگزاری مراسم ازدواج از بزرگ ترهای خود اجازه گرفتیم و برای دقایقی در مسجد جامع رجایی شهر حضور یافته و اقدام به شرکت در انتخابات کردیم.

همسر این تازه داماد نیز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ما برای تجدید میثاق با رهبری عظیم‌الشان انقلاب اسلامی و همچنین تجدید پیمان آرمان های شهدا در انتخابات امروز شرکت کرده و امیدواریم پیام ایستادگی ما به گوش دشمنان اسلام و انقلاب برسد.

لازم به توضیح است، حضور این عروس و داماد در مسجد جامع رجایی شهر و شرکت در انتخابات شور و نشاط وصف ناپذیری را در این مسجد ایجاد کرد.

مردم حاضر در صحن مسجد نیز با تشویق های متعدد ، ازدواج این دو زوج خوشبخت را به آنها تبریک گفتند.

منبع: فارس

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۱
کد خبر : 27124
بازدیدها: 397

پاسخی بگذارید »