شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با این ساعت، مسافر زمان شوید!

danesheroz فروردین ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
با این ساعت، مسافر زمان شوید!

شرکت Mr. Jones Watches واقع در لندن، ساعتی جدید موسوم به «مسافر زمان» (Time Traveler) را معرفی کرده که به کاربران امکان می‌دهد با یک نگاه از ۱۶ حوزه زمانی آگاه شوند، به شرطی که در تشخیص بناهای مشهور مهارت داشته باشند

کاربردهای زمان جهانی بیش از سی سال است که بر روی ساعت‌های دیجیتالی قابل‌دسترس است، اما برای مسافران خسته گاهی اوقات استفاده از این شیوه در حوزه‌های زمانی متفاوت دشوار به نظر می‌رسد و فناوری جدید به منظور حل این مشکل ارائه شده است.

در نگاه اول به نظر می‌رسد که ساعت جدید دارای ۱۶ عقربه است، با این حال این فناوری دارای یک عقربه است که در ۱۶ جهت متفاوت برای نشان‌دادن زمان در سراسر جهان حرکت می‌کند.

برای خواندن زمان در حوزه کنونی، کاربر باید بنای مناسب را انتخاب کند ( به طور مثال، بیگ‌بن برای GMT و مجسمه آزادی برای ایالات متحده).

برای نشان‌دادن دقایق نیز یک کبوتر سرخرنگ موجود است که شرکت طراح آن را «ساکن جهانی شهر» نامیده است.

مسافر زمان دارای یک صفحه ۲۴ ساعته است که کاربر باید به آن عادت کند مگر این که خود یک خلبان یا ملوان زیردریایی باشد.

برخلاف صفحه‌ ساعت‌های معمولی ۱۲ ساعته که عقربه در طول یک روز دو بار آن را می‌پیماید، عقربه‌های این فناوری فقط در یک بازه زمانی ۲۴ ساعته می‌چرخند که در آن نیم‌دایره فوقانی زمان را از شش صبح تا ۱۸ نشان می‌دهد و نیم‌دایره پایینی نیز زمان را از ساعت شش بعداز‌ظهر تا شش صبح نمایش می‌دهد.

مسافر زمان دارای یک محفظه فولادی بدون لکه ۳۱۶L، یک دسته چرمی مشکی با دوخت سیاه و سفید و یک مکانیزم کوارتز جواهر منفرد Ronda ۵۱۵-۲۴H HS است.

این فناوری دارای ضمانت‌نامه ۱۲ ماهه بوده و بهای آن ۲۱۰ دلار امریکا اعلام شده است.

دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۸
کد خبر : 11954
بازدیدها: 390

پاسخی بگذارید »