پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسئول بسیج فرهنگیان سپاه استان البرز در گفتگو با دانش روز :

با انتخاب فرد اصلح و حضور حداکثری در انتخابات به تکلیف خود عمل کنیم

28 danesheroz خرداد ۹, ۱۳۹۲ ۰
با انتخاب فرد اصلح و حضور حداکثری در انتخابات به تکلیف خود عمل کنیم

مسئول بسیج فرهنگیان گفت : تمام کسانی را که شورای نگهبان تایید کرده قطعاً افراد صالحی هستند اما در بین این افراد ، باید فرد اصلح را انتخاب کرد

سرهنگ باقری نسب صبح امروز در حاشیه همایش حماسه حضور در گقت و گو با خبرنگار سیاسی دانش روز گفت : وقتی حماسی سیاسی به نتیجه می رسد که فردی که انتخاب می شود با تیمی  وارد کار شود که بتواند وضعیت اقتصادی کشور را هم سر و سامان بدهد.

وی افزود : همه ی این کارها وقتی انجام می شود که مردم فهیم ما بر بصیرتشان افزوده شده و روز به روز در جریان مسائل سیاسی ، اقصادی و اجتماعی قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه امروز عزیزان ما در مجموعه بسیج فرهنگیان ، فرماندهان کانون ها ، شوراهای کانون ها ، بسیجیان و همچنین بسیج دانش آموزی در این جا جمع شده اند ، افزود: در این همایش مسائل سیاسی مربوط به انتخابات و هم چنین مسائل منطقه تبیین شد.

مسئول بسیج فرهنگیان افزود: امروز عزیزان با پیگیری اخبار انتخابات از صدا و سیما و سایت های خبری  می توانند به یک انتخاب اصلح برسند و موجبات شادی مقام معظم رهبری و تمامی دوستداران انقلاب در داخل و خارج از ایران را مهیا نمایند.

وی گفت: با نتیجه خوبی که از انتخابات به دست می آوریم موجبات ناکامی و عصبانیت دشمنان را فراهم می کنیم.

وی ذکراینکه باید افرادی را انتخاب کنیم که دشمن از آنها تعریف نکند و از حضور آنها بیمناک باشد، افزود: این می تواند یکی از پارامترهای مهم ما در انتخاب فرد اصلح باشد.

وی گفت: مهم ترین موضوع در انتخابات حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

سرهنگ باقری نسب خاطر نشان کرد : تمام کسانی را که شورای نگهبان تایید کرده قطعاً افراد صالحی هستند اما در بین این افراد ، باید فرد اصلح را انتخاب کرد ،همانطور که در یک کلاس درس تعداد شاگردان ممتاز محدود است و یک شاگرد ممتاز در هر کلاسی هست ، طبیعی است که از بین این ۸ نفر تنها یک نفر باید انتخاب شود.

وی افزود: ما باید با آگاهی و تلاش به انتخاب بپردازیم و اگر هم نتیجه منفی باشد جای نگرانی نیست ، زیرا ما به تکلیف خود عمل کرده ایم .

وی در پایان با بیان اینکه شاخص های فرد اصلح در منابع اسلامی مشخص است ، افزود: رییس جمهور باید توانمند باشد تا مسئولیت هاییش را به بهترین نحو انجام دهد.

 

گزارش : آتنا قجری

پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۵
کد خبر : 22550
بازدیدها: 413

پاسخی بگذارید »