دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نهاد ریاست جمهوری:

باید از پور محمدی شکایت کرد

danesheroz7 تیر ۷, ۱۳۹۲ ۰
باید از پور محمدی شکایت کرد

دانش روز:جناب آقای مصطفی پورمحمدی، خوب است بدانید مطابق روایات و آموزه های دینی و اخلاق اسلامی، دروغ گویی و تهمت و افترا و سوءاستفاده از مقام و قدرت، مصداق مفسده بزرگ است

به گزارش دانش روز ،در پی انتشار سخنان اخیرحجت الاسلام پورمحمدی رییس سازمان بازرسی کل کشور درباره پرونده ۴۵۰ میلیون یورویی کیش، که در آن ادعاهای وی در این خصوص مجدداً تکرار شده، اداره کل روابط عمومی معاونت اجرایی و سرپرستی نهاد ریاست جمهوری، اطلاعیه ای را در این زمینه منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، در این اطلاعیه چنین آمده است:

آقای پورمحمدی.. کشف خیالی شما شوی تبلیغاتی است!

۱- شما در مصاحبه اخیرتان مجدداً به کشف «فساد در قرارداد ۴۵۰ میلیون یورویی کیش» اشاره کرده اید. این در حالی است که تا این لحظه از ارائه متن قرارداد این «فساد بزرگ!!» عاجز مانده اید. جناب آقای مصطفی پورمحمدی، خوب است بدانید مطابق روایات و آموزه های دینی و اخلاق اسلامی، دروغ گویی و تهمت و افترا و سوءاستفاده از مقام و قدرت، مصداق مفسده بزرگ است.

۲- اگر ادعای شما مبنی بر «کشف فساد ۴۵۰ میلیون یورویی» شوی تبلیغاتی نیست، پس چیست؟ آیا تیزر تبلیغات انتخاباتی است؟!

۳- جنابعالی که مدعی کشف فسادهای بزرگ مالی هستید بالاخره چرا اقدامی در جهت پس دادن مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال نمی کنید که در دوران تصدی وزارت کشور به پرداخت غیر قانونی آن متهم شده اید؟ آیا این مبلغ از بیت المال مسلمین جداست؟!

۴- به نظر می رسد که این بار نباید از «شوی تبلیغاتی» شما گذشت. باید شکایت از شما را به مراجع قضایی برد و قطعاً دادگاه صالح نیز روشنگری بزرگ خواهد بود برای کشف خیالی شما..

۵- در خاتمه، برای آخرین بار به شما فرصت می دهیم که عین متن قرارداد، اسناد مالی پرداختی و نیز اسامی همه کسانی را که خورده اند! و برده اند! منتشر کنید. اگر منتشر کردید که ما رسماً در پیشگاه ملت بزرگ ایران عذرخواهی خواهیم کرد؛ اما اگر منتشر نکردید باید بدانید که ملت شریف ایران اظهارات شما را یک بلوف آشکار و یک چاخان بزرگ خواهند دانست.

 

 

پارس

جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۰
کد خبر : 33063
بازدیدها: 247

پاسخی بگذارید »