چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

صدای رسایی که شنیده نشد!

باید از لباس مقدس روحانیت خلع می شدید

danesheroz دی ۶, ۱۳۹۱ ۰

رسایی: بروید خدا را شکر کنید نظام مقدس جمهوری اسلامی به محاکمه تان توسط مردم در یوم الله ۹ دی اکتفا کرد و اگرنه باید از لباس مقدس روحانیت خلع می شدید. حمید رسایی که نطق هفته گذشته‌اش درباره رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و خانواده وی واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت، در نطق [&hellip

رسایی: بروید خدا را شکر کنید نظام مقدس جمهوری اسلامی به محاکمه تان توسط مردم در یوم الله ۹ دی اکتفا کرد و اگرنه باید از لباس مقدس روحانیت خلع می شدید.

حمید رسایی که نطق هفته گذشته‌اش درباره رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و خانواده وی واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت، در نطق میان دستور در صحن علنی روز چهارشنبه بار دیگر بر همان مواضع تاکید کرد.

حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در آستانه یوم‌الله ۹ دی قرار داریم، روزی که مردم انقلابی با حضور چند ده میلیونی خود در خیابان‌ها به تجدید بیعت با امام خامنه‌ای پرداختند و با بصیرت عاشورایی میز محاکمه راس فتنه و هم‌پیمانان سیاسی او را در خیابان‌های ایران اسلامی به پا کردند و حکم به اخراج آن‌ها از دایره یاران انقلاب دادند.

وی ادامه داد: ۹ دی روز محاکمه امثال خاتمی،‌ کروبی،‌ موسوی و بزرگترشان بود و عجبا که هنوز چند سال از روزهای خیانت غفلت و ریاست‌طلبی و همسویی این جماعت با دشمنان دیرینه مردم ایران اسلامی نگذشته که برخی به دنبال تغییر جای مدعی و متهم هستند.
وی با بیان این‌که «آقایان برای شرکت در انتخابات شرط می‌گذارند» مدعیانه افزود: بروید خدا را شکر کنید که نظام اسلامی به محاکمه خیابانی‌تان توسط مردم در یوم‌الله ۹ دی ۸۸ اکتفا کرده والا باید از لباس مقدس روحانیت خلع می‌شدید و حکم فتنه‌گری‌تان اگر اعدام نبود از کشور اخراج‌تان می‌کردند.

وی هم‌چنین با بیان این‌که «برخی در این چند سال تلاش کردند تا ۹ دی فراموش شود» اظهار کرد: دلیل این کار این است که یوم‌الله ۹ دی در حقیقت یادآور همراهی و همسویی این عناصر قدرت‌طلب و رانده شده به دست ملت با سردمداران کفر، سلطنت‌طلب‌ها و سرویس‌های جاسوسی، منافقین و رسانه‌های بیگانه است، چون ۹ دی یادآور «نه» بزرگ مردم به این جریان اختاپوسی است.
این عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ادامه داد: برخی دیگر از یادآوری ۹ دی در عذاب هستند؛ این روز یادآور اشتباه تاریخی‌شان در برخورد با کودتای ۸۸ است که آن را کدورت یا دعوای بین دو کاندیدا دیدند، نه شمشیرهای بیرون از قلاف برای به مقتل بردن ولایت فقیه.
وی تاکید کرد: اما باید ۹ دی را پاس داشت؛ چراکه به تعبیری پس از تشییع پیکیر روح خدا خمینی کبیر، ۹ دی عظیم‌ترین اجتماع مردم در پایداری و ایستادگی بر اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی است. ۹ دی را باید پاس داشت به خاطر شهدای جوان و مخلصی که در هشت ماه دفاع مقدس جنگ نرم برای مقابله با کودتای ۸۸ به شهادت رسیدند.

رسایی با اشاره به «شهادت مادر و دختری به نام سرور برومند چوکامی و فاطمه رجب‌پور چوکامی» گفت: این دو در کنار حوزه ۱۰۷ نینوا چادر از سرشان کشیدند و در روز ۲۵ خرداد به دست فتنه‌گران به شهادت رسیدند. شهدایی همچون حسین غلام کبیری، بهمن جنابی، محمدحسین فیض، میثم عبادی، ناصر امیرنژاد، مسعود خسروی دوست‌محمدی، مصطفی غنیان، سجاد سبزعلیپور، سجاد قائدرحمتی، یعقوب بروایه، علی فتح‌علیان، رامین رمضانی، حسین طوفان‌پور، حسام حنیفه، سعید عباسی، محرم چگینی قشلاقی، فاطمه سمسار‌پور، علیرضا افتخاری خاتونی، حمید حسین‌بیگی عراقی، عباس دیسناد و داوود سبزی که همه این‌ها قریب به اتفاق‌شان بسیجی بودند و با اسلحه‌ای که کالیبر آن متعلق به سلاح‌های رسمی کشور نیست به شهادت رسیدند.

وی خاطرنشان کرد: کاش برخی خواص به جای این‌که دنبال این باشند که تئوری ساکتین فتنه از کدام کره نازل شده به دنبال آدرس منزل این شهدا می‌گشتند و از خانواده این شهدا دعوت می‌کردند تا در این ایام به مجلس بیایند و بوسه بر دستان‌شان بزنیم. با این همه باید پرسید آیا آن‌هایی که با حمایت‌ها، طراحی‌ها، خطبه‌های دشمن‌پسند، نامه‌های بدون سلام و والسلام در آتش فتنه ۸۸ دمیدند توان پاسخگویی به خون این شهدا را دارند. آیا آن‌هایی که در مواضع امروزشان ادعا می‌کنند در کشور تعادل نیست برای بازگشت تعادل به کشور باید انتخاباتی آزاد، شفاف و قانونی برگزار کنیم و فقط در این صورت است که همه به نتیجه انتخابات سال ۹۲ تمکین می‌کنند، به دنبال ارسال نامه بدون سلام و السلام دیگری به رهبری هستند؟

این عضو کمیسیون اصل ۹۰، با بیان اینکه آنها باید بدانند این بار نیز بسیجیان خمینی همچون کودتای سال ۸۸ آماده شهادتند، تصریح کرد: آنها هرگز ولی و علی خود را تنها نخواهند گذاشت که دوره خوراندن جام زهر گذشته است.

وی خطاب به نمایندگان و ملت ایران با اشاره به نطق هفته گذشته خود، گفت: هفته گذشته بر اساس وظیفه‌ نمایندگی خود نطقی ارائه کردم که بیان آن همچون عقده‌ای در دل بسیاری از هموطنان مانده بود.

رسایی ادامه داد: مردم ما از گرانی رنج می‌برند اما بیش از گرانی، تبعیض و احساس تبعیض و برتری دادن یک خانواده بر دیگران آنها را آزرده می‌کند، بعد از این نطق مستدل و البته صریح، رسانه‌های وابسته چنان فضایی ساختند تا کسی از این پس جرات نکند درباره خانواده اصحاب فتنه سخن بگوید.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه شک نکنید با مرور مواضع چند ماه و چند روز اخیر، آقایان برایفتنهدیگریشال و کلاه کردند، خاطرنشان کرد: باید منتظر امتحان دیگریبرای خواص باشیم.

رسایی همچنین اظهار کرد: آنچه در نطق هفته قبلم گفتم بر اساس اسناد مکشوف و اساسا برای نشان دادن این است که موضوع خط تحرکات راس فتنه در کودتای ۸۸ نیازی به اخبار محرمانه نیست، مستندات نطقم را در دو برگه که جوابیه به دادستان محترم بود جهت تکثیر و توزیع در اختیار هیات رییسه قرار دادم اما از توزیع آن جلوگیری کردند، بنابراین از رسانه‌ها می‌خواهم آن را از سایت شخصی‌ام بردارند و به اطلاع عموم برسانند.

وی تاکید کرد: شک ندارم اگر این دو برگه فحشنامه علیه یک قوه دیگر بود بلادرنگ تکثیر و توزیع می‌شد.
این عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در ادامه اظهار کرد: امروز مردم از خود می‌پرسند که چرا برخی همواره وقتی در دو راهی حمایت از خانواده متخلف یا آرمان‌های عدالت‌طلبانه انقلاب اسلامی قرار می‌گیرند و نمی‌توانند از خانواده متخلف‌شان بگذرند.

رسایی با بیان اینکه رفتار برخی از صاحب‌نامان کشور، مردم را ناامید کرده خطاب به مردم ایران، گفت: با دیدن این چهره‌های مشهور و البته مردود نسبت به انقلاب و ارزش‌های بلند آن ناامید نشوید، چرا که خداوند برای اتمام حجت در کنار چنین افرادی چهره‌های مقبول دیگری مانند آیت‌الله خزعلی، آیت‌الله جنتی و برخی چهره‌های بزرگ دیگر را قرار داده که هرگز بین فرزند متخلف‌شان و انقلاب، فرزند را انتخاب نکردند و انقلاب را برگزیدند.

چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۶
کد خبر : 1944
بازدیدها: 208

پاسخی بگذارید »