شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بانوان فوتسال ایران تاریخ ساز شدند

danesheroz7 تیر ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
بانوان فوتسال ایران تاریخ ساز شدند

دانش روز:تیم ملی فوتسال بانوان ایران با وجود شکست در فینال بازی‌های داخل سالن آسیا مقابل ژاپن توانستند عنوان نایب قهرمانی مسابقات را کسب کنند و تاریخ‌ساز شوند

به گزارش دانش روز،در فینال بازی‌های داخل سالن آسیا، تیم ملی فوتسال بانوان مقابل ژاپن، قهرمان آسیا قرار گرفت. شاگردان شهرزاد مظفر در ابتدای بازی و پس از گذشت ۴ دقیقه توانستند گل اول را توسط نسیمه غلامی وارد دروازه حریف کردند و یک بر صفر پیش افتادند. در طول بازی تیم ایران صاحب موقعیت‌های زیادی بود که تبدیل به گل نشد. نیمه اول این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید. در نیمه دوم نیز، پس از گذشت هفت دقیقه تیم ملی ژاپن گل تساوی را وارد دروازه ایران کرد. در ادامه بازی تیم ملی ایران حملات متعددی را داشت که وارد دروازه نشد. در پایان وقت قانونی بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به نقل از فارس،‌با آغاز دو وقت ۵ دقیقه اضافی، ملی پوشان ایرانی یک موقعیت مسلم گلزنی را از دست دادند و ۵ دقیقه ابتدایی با همین تساوی به پایان رسید.

در ۵ دقیقه دوم، ژاپن توانست گل برتری را وارد دروازه ایران کند و به عنوان قهرمانی برسد.

خسوس، سرمربی تیم ملی فوتسال مردان هم در سالن راهنمایی‌های لازم را به شهرزاد مظفر ارائه می‌کرد. بهرام افشارزاده، دبیر کل کمیته ملی المپیک، از ابتدای بازی نظاره گر مسابقه بود.

در دیدار رده بندی، تیم ملی تایلند موفق شد با نتیجه ۵ بر یک اندونزی را شکست داده و به مدال برنز برسد.

پارس فوتبال

جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۷
کد خبر : 34779
بازدیدها: 232

پاسخی بگذارید »