سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بالگرد رئیس جمهور دچار حادثه شد + علت حادثه

danesheroz خرداد ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
بالگرد رئیس جمهور دچار حادثه شد + علت حادثه

دانش روز:بالگرد حامل احمدی‌نژاد و جمعی از مسئولان اجرایی همراه وی صبح امروز و در جریان افتتاح پروژه بزرگترین تونل جاده‌ای کشور در ارتفاعات البرز دچار سانحه شد

در جریان این حادثه که قبل از افتتاح پروژه و در نزدیکی آن رخ داد خوشبختانه به لطف و مدد الهی و دعای خیر مردم هیچ‌گونه آسیبی به رییس‌جمهور و همراهانش نرسید و خلبان با مهارت کامل توانست بالگرد را به زمین بنشاند

بنابر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، رئیس‌جمهور بعد از این واقعه ضمن افتتاح بزرگترین تونل جاده‌ای کشور، دستور آغاز عملیات اجرایی سه پروژه جاده‌ای کشور را صادر کرد و به صورت زمینی راهی تهران شد.
رییس‌جمهور و همراهانش هم‌اکنون در سلامت کامل به سر می‌برند و بالگرد سانحه دیده نیز برای انجام عملیات تعمیر و بازسازی در محل حادثه زمینگیر شده است.
یکی ازشاهدان عینی گفت:  یکی از پره های بالگرد در برخورد با یکی از تاسیسات و بناهای محل موجب این حادثه شد. در بالگرد شخص آقای احمدی نژاد حضور داشته است.

امروز با حضور رئیس ‌جمهور و وزیر راه و شهرسازی بزرگترین و طولانی‌ترین تونل جاده‌ای شمال کشور به طول بیش از ۳ کیلومتر و قطعه یک واریانت گردنه امامزاده هاشم در جاده هراز افتتاح و عملیات اجرایی قطعه دو این تونل و عملیات اجرایی فاز دو و سه آزادراه تهران – شمال آغاز شد.

محمود احمدی‌نژاد صبح امروز با حضور در محل احداث بزرگترین و طولانی‌ترین تونل جاده‌ای شمال کشور به طول ۳۲۹۰ متر در قطعه یک واریانت گردنه امامزاده هاشم در جاده هراز، ضمن افتتاح این پروژه جاده‌ای از بخش‌های مختلف تونل بازدید کرد و با توضیح مسئولان در جریان چگونگی مراحل احداث این پروژه قرار گرفت.
همچنین با حضور رییس‌جمهور عملیات اجرایی قطعه دوم این طرح آغاز شد.

منبع: دفتر ریاست جمهوری
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۱
کد خبر : 23250
بازدیدها: 183

پاسخی بگذارید »