دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

باغ‌ های کرج میزبان جشنواره ایده و مردم

danesheroz1 مرداد ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
باغ‌ های کرج  میزبان جشنواره ایده و مردم

دانش روز: معاون مرکز علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی استان البرز گفت: انتخاب موضوعات هنری مرتبط با مردم مهمترین مسئله مدنظر در جشنواره هنر و ایده است

به گزارش دانش روز، مریم واقع‌طلب در حاشیه افتتاح جشنواره هنری “ایده و مردم” در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: این جشنواره با هدف ایجاد ارتباط بین مردم و هنر برپا شده و سعی کردیم از بین تمامی زمینه‌های هنری، موضوعاتی را انتخاب کنیم که در ارتباط با مردم باشند؛ از جمله عکاسی.

وی در خصوص بخش‌های دیگر جشنوار یادآور شد: جشنواره در سه بخش عکاسی، نقاشی و چاپ بوده که هر کدام به ترتیب در باغ فاتح، باغ گلهای پارک چمران و باغ هامون مهرشهر کرج برپا می شوند.

همچنین وی در خصوص این جشنواره گفت: از امروز هر دو هفته یک بار یکی از سه موضوع فوق کار شده و اختتامیه در روز ۵ مهرماه برگزار و مکان آن متعاقبااعلام می شود.

واقع طلب در زمینه برپایی اولین جشنواره هنری مردم و ایده با موضوع عکاسی تصریح کرد: بخش عکاسی جشنواره شامل ۵۰ اثر از دانشجویان کاردانی عکاسی دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی کرج است و امروز دو کارگاه آموزشی “عکاسی مستند اجتماعی” و “زیبایی شناسی در عکاسی” توسط شرکت نور نگار و فرزانه زحلی، مدرس عکاسی و فیلم سازی مستند به مردم عادی آموزش داده می شود.

منبع:مهر

جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۳
کد خبر : 51082
بازدیدها: 223

پاسخی بگذارید »