شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

باشگاه سایپا ۲ بازی دوستانه را برگزار خواهد کرد

danesheroz2 تیر ۲, ۱۳۹۲ ۰
باشگاه سایپا ۲ بازی دوستانه را برگزار خواهد کرد

دانش روز: سخنگوی باشگاه سایپای البرز گفت: بازیکنان طبق برنامه‌های مربیان تیم در حال اجرای تمرینات هستند

به گزارش دانش روز، سعید تقی‌زاده گفت: بازیکنان تیم با توجه به برنامه‌های مربی تیم در دو نوبت صبح و عصر به تمرینات خود برای آماده سازی برای شروع لیگ برتر ادامه می‌دهند.

سخنگوی باشگاه سایپای البرز در ارتباط با بازی‌های تدارکاتی این تیم بیان کرد: کادر فنی دو بازی تدارکاتی را در این هفته در دستور کار خود قرار داده است، ۲ بازی در برنامه خود قرار داده است، یک بازی در روز دوشنبه مقابل فجر سپاسی شیراز خواهیم داشت و بازی دیگرمان روز چهارشنبه مقابل گسترش فولاد تبریز است که به منظور هماهنگی بیش‌تر بازیکنان برای فصل آینده است.

وی در ارتباط با اردوی پیش فصل باشگاه سایپا افزود: به احتمال فراوان مدیریت باشگاه یک اردوی کوتاه مدت تفریحی را برای روحیه بخشیدن به بازیکنان تدارک خواهد دید ولی زمان آن هنوز مشخص نیست.

تقی‌زاده در ارتباط با بازیکنان تازه جذب شده این تیم بیان کرد: باشگاه سایپا با چند بازیکن لیگ برتری و لیگ یکی قراردادی را امضا کرده است، اما هنوز چند سهمیه از لیگ برترمان باقی مانده است که در حال مذاکره با چند بازیکن حرفه‌ای هستیم و با بازیکنانی چون مهدی ثابتی دروازه‌بان فصل پیش تراکتور، رضا ناصحی از آلومینیوم هرمزگان، سجاد مشکل پور از نفت آبادان قراردادی را امضا کرده‌ایم.

وی افزود: چندی پیش هم محمد مهدی جعفرپور و بابک حاتمی را جذب کردیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۵
کد خبر : 30884
بازدیدها: 161

پاسخی بگذارید »