چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

باشگاه خبرنگاران محله عضو می پذیرد/ علاقه مندان ثبت نام کنند

danesheroz1 آبان ۹, ۱۳۹۲ ۰
باشگاه خبرنگاران محله عضو می پذیرد/ علاقه مندان ثبت نام کنند

دانش روز: مشاور رسانه ای شهردار کرج از علاقه مندان به حرفه خبرنگاری برای عضویت افتخاری در باشگاه خبرنگاران محله دعوت کرد

به گزارش دانش روز، احمد خیری با بیان اینکه یکی از رسالت های این پایگاه خبری انعکاس نقطه نظرات مردم و مسئولان در حوزه های مختلف شهری با رویکرد محله به محله است، اظهار داشت: باشگاه خبرنگاران محله پایگاه خبری مدیریت شهری شهرداری کرج به منظور ارتقاء سطح کیفی اخبار قابل انتشار از اقدامات مدیریت شهری و افزایش مشارکت شهروندان به عنوان مهمترین سرمایه اجتماعی شهر در نظر دارد از علاقه مندان جوان در محلات مختلف دعوت به همکاری افتخاری نماید.

مشاور رسانه ای شهردار کرج افزود: خبرنگاران افتخاری عضو این باشگاه می توانند ما را در جریان اخبار و اطلاعات شهری محل سکونت خود قرار دهند تا ضمن معرفی بهتر و بیشتر آن محله به دیگر شهروندان، مشکلات نیز به اطلاع مسئولان رسانده شود.

خیری بیان داشت: متقاضیان عضویت در باشگاه خبرنگاران محله باید نسبت به تکمیل فرم اقدام و منتظر پاسخ پذیرش عضویت از باشگاه باشند.

لازم به ذکر است همراهان افتخاری مجموعه به منظور همراهی با این باشگاه ضمن تکمیل فرم ذیل ملزم به گذراندن دوره های آموزشی مرتبط با خبر و دریافت کارت خبرنگاری از دانشکده خبر استان البرز هستند.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۲۷۹۱۴۲ تماس بگیرند.

منبع:کامنا

پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۶
کد خبر : 70947
بازدیدها: 624

پاسخی بگذارید »