پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازی های جالب برای تلفن همراه +دانلود

danesheroz اردیبهشت ۳, ۱۳۹۲ ۰
بازی های جالب برای تلفن همراه +دانلود

سیستم عامل های آندروید و ویندوزفون و … از جمله پر کاربردترین سیستم ها هستند. بازی های و سرگرمی های زیادی همه روزه برای این سیستم ها وارد بازار می شود که می توانند ساعت ها شما را به خود مشغول کنند

سیستم عامل های مختلف دارای برنامه ها و بازی های متفاوت هستند. هر روزه نیز بازی های جدیدی وارد بازار می شود که ویژگی های متفاوتی دارند. در این مطلب جدیدترین بازی های تلفن همراه را که برای سیستم عامل های متفاوت وارد بازار شده است مرور میکنیم.

پینگ پونگ – سیمبیان

یکی از بازی های محبوب برای تلفن همراه لمسی همیشه تنیس روی میز بوده است. این بار نسخه سیمبیان را برای شما قرار داده ایم تا از آن لذت کامل را ببرید این بازی به صورت سه بعدی است و می تواند لحظات خوشی را برای شما ایجاد کند. گرافیک و سیستم صوتی بازی در حد قابل قبولی قرار دارد.

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید.

بریدن طناب “مسافر زمان” – آندروید

Cut the Rope یکی از پرطرفدارترین بازی های تاریخ اندروید می باشد که به دلیل محبوبیت بسیار زیاد تا کنون نسخه های مختلفی از آن ارایه گردیده است و اکنون ویرایش جدید با نام Time Travel HD عرضه گردیده است .

در این بازی فیزیک پایه بسیار شگفت انگیز می بایست هیولا کوچولوی داستان کمک کنید تا با بریدن طناب های در هم تنیده بتوان به آبنبات هایی که به آنها عشق می ورزد برسد . اکنون او با گذر در دریچه زمان به مصر باستان رفته و با یکی از اجداد خود که از قضا او نیز عاشق آبنبات است نیازمند کمک شما هستند . در این نسخه ۶ مکان شگفت انگیز را مشاهده خواهید کرد که هر یک دارای مراحل مختلفی هستند که شما را به ساعت ها سرگرم خواهد ساخت .

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید.

درهای شگفت انگیز – ویندوز فون

یکی از بازی های فکری بسیار محبوبی که در میان سیستم های عامل می توانید پیدا کنید بازی در ها است. در این بازی شما باید با توجه به محیطی که به شما نشان داده می شود حرکات خاصی انجام دهید تا بتوانید در بسته را بازکرده و مرحله را به پایان برسانید. این بازی کمی اعتیاد آور است و وقتی شروع کنید دست نگه داشتن از آن سخت است.

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید.

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۵:۲۹
کد خبر : 12634
بازدیدها: 221

پاسخی بگذارید »