چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازی های جالب برای تلفن همراه +دانلود

danesheroz2 خرداد ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
بازی های جالب برای تلفن همراه +دانلود

دانش روز: سیستم عامل های آندروید و سیمبیان و … از جمله پر کاربردترین سیستم ها هستند. بازی و سرگرمی های زیادی همه روزه برای این سیستم ها وارد بازار می شود که می توانند ساعت ها شما را به خود مشغول کنند

به گزارش گروه خواندنی دانش روز، سیستم عامل های مختلف دارای برنامه ها و بازی های متفاوت هستند. هر روزه نیز بازی های جدیدی وارد بازار می شود که ویژگی های متفاوتی دارند. در این مطلب جدیدترین بازی های تلفن همراه را که برای سیستم عامل های متفاوت وارد بازار شده است مرور می کنیم.

لوله کشی آب – آندروید

رایانه
بازی های فکری همیشه دارای محبوبیت بالایی بوده اند و در کنار آن می توانیم به علاقه برخی به لوله کشی و کارهای صنعتی نیز اشاره کنیم. این بازی سرگمی خاص و جالبی برای این دو گروه ها است. در این بازی شما باید لوله ها را طوری جایگذاری کنید که آب از شیر مورد نظر خارج شود.

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید

شهرسازی – سیمبیان

رایانه1

بازی بسیار محبوب Little Big City برای گوشی های نوکیا سیمبیان سری ۳ مانند C7 ، E7 ، N8 ، C6-01 و… است. شما در این بازی باید شهر را مدیریت کرده و آن را گسترش دهید. این بازی به صورت ساین شده بوده و دیگر برای نصب با مشکل مواجه نخواهید شد. در این بازی شما می توانید خودتان را به یک شهردار محبوب و با تدبیر تبدیل کنید.

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید

پنگوئن های شیطون – ویندوزفون

رایانه2

در این بازی که از گرافیک بالایی برخوردار است شما باید پنگوئن ها را به دورترین نقطه درون نقشه پرتاب کنید. در میان مسیر البته موانعی وجود دارد که جلوی راه شما را می گیرد و باید از این موانع با سرعت عمل و هوشیاری عبور کنید. این بازی به صورت اورجینال در سایت قرار گرفته است.

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید

مکعب روبیک – پاکت پی سی

رایانه3

یکی از بازی های جذاب موبایل و ابزار های فیزیکی بازی های فکری مکعب رنگی می باشد. در نگاه اول چیدمان رنگی این مکعب بسیار ساده به نظر می رسد ولی هنگامی که شروع به بازی کنید نظر شما عوض خواهد شد. این بازی پاکت پی سی مناسب و سرگرم کننده است که شما را جذب خود می کند. و هم اکنون توسط سایت دانلود ها برای شما تهیه و تدارک دیده شده است.

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید

منبع: باشگاه خبرنگاران

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۴
کد خبر : 28649
بازدیدها: 159

پاسخی بگذارید »