سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازی رایگان با وایمکس ایرانسل

danesheroz7 تیر ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
بازی رایگان با وایمکس ایرانسل

دانش روز:ایرانسل از امکان استفاده رایگان از سه بازی آنلاین ایرانی توسط مشترکین وایمکس خود خبر داد

ه گزارش دانش روز و از روابط عمومی ایرانسل؛ مشترکین وایمکس ایرانسل که علاقه‌مند به بازی‌های آنلاین هستند، می‌توانند با عضویت در سایت‌های www.gorz.ir ، www.speedup.ir و www.asmandez.ir ، بدون احتساب در حجم ترافیک اینترنتشان، به صورت آنلاین و رایگان از این بازی‌های رایانه‌ای مهیج ایرانی بهره‌مند شوند.

براساس این گزارش، بازی”گرز” یک بازی استراتژیک و کاملا ایرانی است، بازی “آسمان دژ ۲” هم یک بازی آنلاین ایرانی با مبنایی استراتژیک و فضایی است که در سال ۲۸۰۸ اتفاق می افتد.

بازی “سرعت بیشتر” هم مسابقه ایرانی برخط دیگری است که برای شرکت در آن تنها کافیست به گاراژ آنلاین خودتان بروید ، درب ماشینتان را باز کنید، استارت بزنید و در این مسابقه شرکت کنید.
در این بازی اگر بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید برنده خواهید شد و به موجودی حساب شما افزوده می شود ، سپس می توانید یک ماشین اسپرت دیگر بخرید و با آن در مسابقات جدید شرکت کنید.

به سه نفر برتر بازی‌های گرز و آسمان دژ۲ براساس رتبه‌بندی و قوانین بازی، یک مودم همراه و یک سال اشتراک رایگان وایمکس از سوی ایرانسل اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقات سرگرم کننده، می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ایرانسل به آدرس www.irancell.ir مراجعه کنند.

شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴
کد خبر : 35059
بازدیدها: 370

پاسخی بگذارید »