پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازی بسیار پر طرفدار خوک های بد Bad Piggies

danesheroz1 فروردین ۱۱, ۱۳۹۳ ۰
بازی بسیار پر طرفدار خوک های بد Bad Piggies

دانش روز: نسخه آنلاین خوک های بد دارای ۴۵ مرحله جذاب و بسیار سرگرم کننده بوده و همانند نسخه کامپیوتری آن، از گرافیک بسیار خوب همراه با موسیقی های متن هیجان آور برخوردار می باشد

به گزارش دانش روز،1

بدون شک اکثریت کاربرانی که حتی شناخت بسیار کمی از دنیای کامپیوتر و سیستم عامل های جدیدی چون اندروید داشته باشند با شاهکار های خارق العاده ای که شرکت ROVIO از جمله Angry Birds , Amazing Alexa و در نهایت Bad Piggies در این دو سال اخیر طراحی کرده , آشنایی دارند. هر یک از این بازی ها پس از عرضه با استقبال بی نظیری از کاربران در سرتاسر جهان روبرو می شود که این عمل موجب ساخت آثار جدید تر و متفاوت تری می شود که راز موفقیت این شرکت در متنوع بودن آن ها به نظر می رسد.

 Bad Piggies همانند بازی های قبلی این شرکت پس از فروش نجومی اش نسخه آنلاین و فلش آن نیز برای دوستداران و طرفداران این بازی انتشار یافته است. نسخه آنلاین خوک های بد دارای ۴۵ مرحله جذاب و بسیار سرگرم کننده بوده و همانند نسخه کامپیوتری آن , از گرافیک بسیار خوب همراه با موسیقی های متن هیجان آور برخوردار می باشد. در این بازی میبایست با استفاده از ابزار آلات و تجهیزاتی که در اختیارتان قرار میگیرد وسیله نقلیه ساده ولی پر سرعتی برای خوک های بدجنس طراحی کنید تا بتوانند از موانعی که در پیش دارند بدون مشکل عبور کنند.

2

نحوه انجام بازی :
برای انجام این بازی تنها نیاز به استفاده از ماوس خواهید داشت .شما میبایست اشیا موجود را در مکان درست آنها قرار دهید تا شخصیت بازی براحتی به انتهای مسیر برسد.

کلیه میانبرهای مربوط به این بازی بر روی صفحه دسکتاپ و منوی استارت شما قرار خواهد گرفت .
برای لغو نصب این بازی ، می بایست به Control Panel قسمت  Programs and Features  مراجعه کنید .

برای دانلود بازی کلیک کنید

منبع: نوجوان ها

 

دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۸
کد خبر : 102802
بازدیدها: 268

پاسخی بگذارید »