پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازیگران سریال “معراجی ها”

danesheroz2 شهریور ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
بازیگران سریال “معراجی ها”

دانش روز:کارگردان سریال “معراجی ها” از کلید زدن سریالش در اواخر شهریور و به مناسبت هفته دفاع مقدس خبرداد

به گزارش دانش روز،  به گفته ده نمکی سریال ۲۲ قسمتی معراجی ها در تهران کلید خواهد خورد.
وی همچنین اسامی بازیگران سریالش را این چنین اعلام کرد: مهرداد ضیائی و رضا رویگری در نقش استاد دانشگاه، نیما شاهرخ شاهی، کاوه خداشناس ،محسن افشانی، امیر نوری، فریبا نادری  و حدیثه تهرانی در نقش دانشجو، پورانداخت مهیمن در نقش مادر شهید، مهران رجبی در نقش پدرشهید، پندار اکبری و اصغر نقی زاده در نقش رزمنده.
سرپرست نویسندگان معراجی ها در ادامه با تکذیب خبر حضور آتیلا پسیانی در این سریال،  گفت : بزودی با دو بازیگر دیگر نیز قرار داد بسته می شود و روز دوشنبه لیست کامل عوامل این سریال اعلام می شود.
به گفته کارگردان سریال دارا و ندار و سه گانه اخراجی ها تصویر برداری معراجی ها برعهده فرشاد گل سفیدی و آهنگسازی آن نیز بر عهده امیر توسلی است.
داستان معراجی ها از این قرار است که بین دو گروه از دانشجویان برسر خاکسپاری چند شهید گمنام یا نصب تندیس در دانشگاه اختلاف ایجاد می شود، این اختلاف به تدریج بالا می گیرد و به درگیری و  فرار گروهی از دانشجویان می انجامد. درادامه اتفاقاتی روی می دهد که مسیر  دانشجویان به سمت مناطق جنگی و ملاقات با راهیان نور تغییر می کند و …
فیلمنامه سریال «معراجی ها»  توسط یک گروه نویسندگی به سرپرستی مسعود ده نمکی نوشته شده و مضمونی اجتماعی با زیرلایه های دفاع مقدسی دارد. موضوع این سریال کمدی نیست و ربطی به سه گانه «اخراجی ها» ندارد بلکه با نگاهی جدی و اجتماعی حول محور کاروان راهیان نور و شهدای گمنام روایت می شود.
سریال معراجی ها به تهیه کنندگی محمود رضوی و به سفارش گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه یک تولید می شود.
منبع: باشگاه خبرنگاران
یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۳
کد خبر : 60359
بازدیدها: 481

پاسخی بگذارید »