جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازگشت مجری ممنوع التصویر به تلویزیون + عکس

danesheroz1 مرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
بازگشت مجری ممنوع التصویر به تلویزیون + عکس

دانش روز: بهنام صبوحی از آهنگسازی دو مجموعه تلویزیونی «شهرخدا» و «کارا و کوشا» خبر داد و گفت: در تیتراژ «شهرخدا» امیرحسین مدرس می خواند

به گزارش دانش روز،

بهنام صبوحی؛ آهنگساز گفت: در حال حاضر مشغول آهنگسازی مجموعه ای به نام «شهرخدا» هستم که قرار است تا پایان ماه رمضان از شبکه ۳ پخش شود.

 وی افزود: «شهر خدا» برنامه ای با موضوع نیکوکاری است که تیتراژآن با شعری از حسین متولیان و صدای امیرحسین مدرس آماده پخش شده است و من آهنگسازی موسیقی متن این برنامه و ساخت تیتراژ آن را برعهده داشته ام.

این آهنگساز تصریح کرد: آهنگسازی مجموعه ای دیگر را نیز شروع کرده ام که برای شبکه دو آماده پخش می شود. یک کار کودکانه که «کارا و کوشا» نام دارد. این برنامه در مرحله ساخت و دکور است و از دو هفته آینده ضبط تصویری آن شروع می شود.

وی یاداور شد: موسیقی کار شامل ۴۰ ترانه می شود که من بخشی از ترانه ها را برعهده دارم. یک کار تیمی است برای کودکان که هدف از آن آشنایی بهتر با کار و کارآفرینی برای کودکان است. با این شعار که مشاغل همه خوب هستند و ما می توانیم در هر حرفه ای موفق و خوب باشیم.

صبوحی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر در مرحله تولید موسیقی این برنامه تلویزیونی،  ۲-۳ ترانه آماده شده است و مابقی کار دردر آینده ضبط می شود.

 

منبع:۵۹۸

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۴۱
کد خبر : 41365
بازدیدها: 304

پاسخی بگذارید »