جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازگشت شیر مدارس از نیمه آذر

danesheroz1 آذر ۴, ۱۳۹۲ ۰
بازگشت شیر مدارس از نیمه آذر

دانش روز: بعد از توقف توزیع شیر در مدارس به دلیل کمبود اعتبارات، اکنون دولت قصد دارد تا دوباره شیر را در میان دانش آموزان مدارس توزیع کند

 به گزارش دانش روز، بعد از توقف توزیع شیر در مدارس به دلیل کمبود اعتبارات، حال به دستور معاون اول رئیس جمهور قرار است که دوباره توزیع شیر به صورت رایگان در میان دانش آموزان آغاز شود.

بر این اساس، وزارت صنعت، معدن و تجارت با دستور دولت از ۱۴ آذرماه، شیر پاستوریزه را میان حدود ۹ میلیون دانش آموز توزیع کند. اعتبارات لازم برای این کار نیز به دستور معاون اول رئیس جمهوری و از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری تامین شده است.

رضا باکری نیز در این زمینه  گفت: توزیع شیر مدارس در سال جاری با گذشت ۸ ماه از سال توزیع نشده است؛ این در حالی است که اعتبارات لازم در این زمینه تامین نشده است.

دبیر انجمن صنایع لبنی با اشاره به برنامه دولت برای توزیع شیر مدارس افزود: کارخانجات لبنی برای تامین شیر مدارس آمادگی خود را به وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده اند که امیدواریم هرچه سریعتر با تامین اعتبارات این کالای حیاتی در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.

وی اظهار داشت: توزیع شیر مدارس در سال ۹۰ با تحت پوشش قرار دادن ۳۰ تا ۴۰ درصد دانش آموزان اجرایی شد، اما به دلیل نبود اعتبارات، در سال جاری اجرای آن متوقف شده است.

منبع: مهر

دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۸
کد خبر : 75975
بازدیدها: 210

پاسخی بگذارید »