سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازگشت شاخص کل به کانال ۴۹ هزار واحد

danesheroz2 تیر ۵, ۱۳۹۲ ۰
بازگشت شاخص کل به کانال ۴۹ هزار واحد

دانش روز: شاخص کل بورس امروز با کسب بازدهی ۲۸.۸۵ درصدی به کانال ۴۹ هزار واحد بازگشت

به گزارش دانش روز، شاخص کل بورس تهران که در اولین روز تیرماه در دقایق اولیه آغاز معاملات از مرز ۴۹ هزار واحد عبور کرد اما دوباره به کانال ۴۸ هزار واحد نزول کرده بود، امروز دوباره به کانال ۴۹ هزار واحد بازگشت.

براین اساس شاخص کل بورس امروز با کسب بازدهی ۲۸.۸۵ درصدی؛ از عدد ۴۹ هزار واحد عبور کرد، این در حالی است که شاخص بورس امسال را از عدد ۳۸ هزار و ۴۰ واحد آغاز کرده بود.

شاخص کل بورس در دومین روز کاری سال ۹۲ از مرز ۳۹ هزار واحد عبور کرد و در ۱۴ فرورودین ماه، رکوردی دیگر را به ثبت رساند و از ۴۰ هزار واحد گذشت. این متغیر در ۱۸ فروردین ماه دوباره وارد ۳۹ هزار واحد شد، اما روند نزولی آن ادامه دار نشد و ۱۹ فروردین به کانال ۴۰ هزار واحد برگشت و روند صعودی را طی کرد. این نمایشگر وضعیت بازار، روز دوم اردیبهشت با تاثیر هلدینگ خلیج فارس، بزرگ ترین شرکت اصل چهل و چهاری و همچنینن نمادهای فولادی، وارد کانال ۴۱ هزار واحد شد.

شاخص در روز چهارم اردیبهشت از ۴۲ هزار واحد گذشت و در هشتمین روز اردیبهشت ماه رقم ۴۳ هزار واحد را پشت سر گذاشت. این متغیر در دهم اردیبهشت ماه هم از ۴۴ هزار واحد و گذشت و در چهاردهمین روز اردیبهشت ماه، از ۴۵ هزار واحد گذشت.

این متغیر در ۲۳ اردیبهشت دوباره وارد کانال ۴۴ هزار واحد شد و در ۲۵ خرداد تا کانال ۴۳ هزار واحد پایین آمد، این متغیر در ۲۹ اردیبهشت ماه به ۴۲ هزار و ۷۹۵ واحد رسید، اما پس از ان توانست با نوسان هایی خود را بالا بکشد. به طوری که در ۳۰ اردیبهشت به ۴۳ هزار واحد و در ۶ خرداد به ۴۴ هزار واحد و در ۸ خرداد به ۴۵ هزار واحد برگشت.

این متغیر در روزهای ۲۵ تا ۲۷ خردادماه امسال در سه روز متوالی رکوردهای ۴۶، ۴۷ و ۴۸ هزار واحد را به ثبت رساند تا بازدهی بیش از ۲۷ درصدی عاید سرمایه گذاران شود.

منبع: مهر

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۸
کد خبر : 31962
بازدیدها: 184

پاسخی بگذارید »