چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازیگر سریال‌های “مهران مدیری” از حضورش در تلویزیون می گوید

danesheroz2 تیر ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
بازیگر سریال‌های “مهران مدیری” از حضورش در تلویزیون می گوید

دانش روز: بازیگر مجموعه “همه خانواده من” در خصوص حضور کمرنگش در سریال های تلویزیونی گفت: باید طرح و فیلمنامه‌ای مناسب برای حضور پررنگ‌تر در عرصه بازیگری به من پیشنهاد شود

به گزارش دانش روز،

“ارژنگ امیرفضلی” بازیگر مجموعه “همه خانواده من” در خصوص حضور کمرنگش در سریال های تلویزیونی در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران، گفت: منتظر پیشنهاد کارگردانان و تهیه کنندگان هستم به این دلیل که باید همیشه به یک بازیگر پیشنهاد شود و من دنبال کاری نمی روم.
وی که آثار طنز و کمیک متفاوتی چون “ساعت خوش” “مهران مدیری” را در کارنامه هنری خود دارد، تصریح کرد: بیشتر مخاطبان مرا به عنوان بازیگر طنز می شناسند ولی در آثار جدی چون “همه خانواده من” به کارگردانی “داریوش فرهنگ” نیز حضور داشته ام که به نوعی دیگر لبخند را بر لبان مخاطبان می آورد.
“امیرفضلی” ادامه داد: در حال حاضر مشغول بازی در یک تله فیلم آن هم با مضمونی طنز هستم و از این طریق میهمان دل مخاطبان می شود.
*دغدغه کارگردانی ندارم
بازیگر فیلم سینمایی “شارلاتان” در ساختن مجموعه ای در مقام کارگردانی اظهار داشت: دغدغه و حوصله کارگردانی را ندارم چون اگر طرح خوبی را در ذهن نداشته باشم همه کارها تکراری می شود.
“امیرفضلی” افزود: بنابراین ترجیح می دهم بیشتر به ایفای نقش بپردازم تا اینکه مجموعه ای را کارگردانی کنم.
*همه بازیگران طنز نمی توانند جدی باشند
این بازیگر با اشاره به حضور برخی از بازیگران طنز و کمیک در آثار متفاوت تصریح کرد: دیده شده که بسیاری از کارگردانان در یک اثر جدی از بازیگری با سابقه طنز استفاده نمی کنند و برعکس این مسئله هم دیده شده است.
وی ادامه داد: بعضی از بازیگران هم در هر دو حوزه طنز و جدی نیز درخشیده اند و شاید انتخاب نشدن بعضی از کارگردانان از بازیگری در هر ژانر منطقی باشد.
“امیرفضلی” خاطر نشان کرد: در هر صورت حرفه من بازیگری بوده و در صورت یک طرح و پیشنهاد خوب در آثار تلویزیونی و فیلم های سینمایی نیز حاضر می شوم و عاشقانه کار خود را دوست دارم.

گفتنی است؛ “ارژنگ امیرفضلی” در سریال های “ساعت خوش” و “پرواز۵۷” به کارگردانی “مهران مدیری”،”قرارگاه مسکونی” به کارگردانی “جواد رضویان”،”چمدان” به کارگردانی “خسرو ملکان”،‌”تهران پلاک یک” به کارگردانی “مهدی مظلومی” و بسیاری دیگر از آثار ماندگار سینمایی چون “الو الو من جوجوام” را در کارنامه هنری خود دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۹
کد خبر : 35712
بازدیدها: 378

پاسخی بگذارید »