پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازهم روحانی تاخیر کرد؛ این بار کارگردانان قهر کردند

danesheroz1 مرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
بازهم روحانی تاخیر کرد؛ این بار کارگردانان قهر کردند

دانش روز: تاخیر مجدد حسن روحانی در نشست با کارگردانان سینما موجب دلخوری و ترک نشست توسط آنان شد

به گزارش دانش روز،  تعدادی از کارگردانان سینما  که گفته می‌شود حدود ۱۲ الی ۱۳ نفر بودند به دیدار حسن روحانی رئیس جمهور منخب رفتند، که این بار هم روحانی در این نشست با تاخیر آمد و این تاخیر به مزاج گارگردانان سینما نیز خوش نیامد.

یکی از کارگردان‌های مشهور در این  نشست  و در واکنش به این تاخیر گفته است، دولت قبل بارها تلاش می‌کرد که ما را دعوت کرده و نشست هایی برگزار کند ولی ما اقبال چندانی نشان نمی دادیم ولی متاسفانه حالا که خودمان برای دیدار با رئیس جمهور منتخب جلو آمده ایم اینگونه برخورد می شود!

اخبار رسیده حاکی از آن است که برخی از کارگردانان حاضر از تاخیر روحانی بسیار ناراحت شده و اقدام به ترک جلسه می‌کنند ولی با وساطت برخی دیگر به جلسه بازگردانده می شوند.

این دومین بار است که حسن روحانی با اهالی رسانه به مشکل می خورد.

تاخیر حسن روحانی در نشست  با مدیران مسئول رسانه ها نیز موجب ناراحتی برخی دیگر از اهالی رسانه شده بود به حدی که  موجب شد محمود دعایی، مدیرمسئول روزنامه اطلاعات جلسه را به حالت اعتراض ترک کند.

دعایی هنگام ترک جلسه گفت «من هم حجره ای و دوست قدیمی آقای روحانی هستم ولی در ۱۰ روز اخیر با وجود درخواست‌های من از برادرش ، دیداری بین بنده و ایشان ترتیب داده نشده است».
او همچنین از دیگر حاضرین جلسه خواست که جلسه را ترک کنند.

  فقط ۱۰ دقیقه

به دنبال خروج دعایی از جلسه بیشتر مدیران مسئول با درخواست محمدرضا صادق مشاور حسن روحانی در جلسه باقی ماندند اما رییس جمهور منتخب تنها ده دقیقه وقت – آن هم برای سخنرانی – به آنان اختصاص داد.
روحانی باعذرخواهی از حاضران به دلیل زمان اندک حضورش در جلسه، به مدیران مسئول قول داد که در آینده جلسه‌ مبسوطی با اهالی رسانه برگزار کند.

منبع:دانا

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۵
کد خبر : 41729
بازدیدها: 149

پاسخی بگذارید »