چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازسازی استخر شریعتی از مهم ترین کارهای هیئت شنای البرز بود

danesheroz2 تیر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
بازسازی استخر شریعتی از مهم ترین کارهای هیئت شنای البرز بود

دانش روز: رئیس هیئت شنای البرز با بیان اینکه بازسازی استخر شریعتی از مهم ترین کارهای هیئت شنای البرز بود، گفت: متاسفانه در سال های گذشته فقط از استخر شریعتی بهره برداری می شد و کسی به فکر بازسازی این مجموعه ورزشی نبود

به گزارش دانش روز، داود علیزاده رئیس هیئت شنای استان البرز در نشست رسانه ای خود که در تالار کنفرانس هیئت فوتبال استان البرز برگزار شد پاسخگوی سوالات خبرنگران بود.

وی در ابتدای صحبت های خود گفت: ما از زمان آغاز هیئت شنا سعی کردیم زیر ساخت های لازم را برای هیئت تهیه کنیم و دفتر هیئت شنای استان را در محل ورزشگاه شریعتی راه اندازی کنیم که به لطف خدا روند بسیار خوبی را در این هشت ماه طی کردیم و این امید می رود با تلاش های فراوان این روند هیئت شنا ادامه داشته باشد.

علیزاده ادامه داد: یکی از کار های مهمی که هیئت شنا در این مدت انجام داد بازسازی استخر شریعتی بود که در حال حاضر به یکی از استخر های بسیار خوب کرج تبدیل شده متاسفانه در سال های گذشته فقط از این استخر بهره برداری می شد و اصلا به این مجموعه ورزشی رسیدگی نمی شد ولی با تلاش های فراوان این استخر در حال حاضر آماده بهره برداری است.

رئیس هیئت شنا یادآور شد: ما در این مدت قهرمانان بسیاری را به تیم های ملی در سطوح مختلف معرفی کردیم که در حال حاضر تعدادی از آنها از جمله افشین عسگری و میرزایی هستند که در اردوی تیم ملی حضور دارند و در رده نوجوانان و جوانان هم نفرات زیادی هستند که به عنوان نماینده استان البرز در مسابقات برون مرزی شرکت می کنند.

علیزاده در ادامه گفت: هیئت نگاه ویژه ای به بانوان دارد و در حال حاضر استخر شریعتی در اختیار شناگران بانوان البرزی است و باید برای موفقیت این ورزشکاران امکانات را هم در اختیار آنها قرار داد.

علیزاده در ادامه به برنامه های هیئت اشاره کرد و گفت: استفاده بهینه از استخرهای موجود استان بویژه برای گروه های سنی پایه با ایجاد تعرفه مناسب ، شناسایی استعداد های ورزشی این رشته و آماده سازی برای مسابقات استانی، کشوری و برون مرزی از جمله برنامه های این هیات در ساماندهی ورزش شنا استان است.

وی افزود: در نظر است با باز آموزی مربیان و یکسان سازی برنامه های آموزشی و تعامل خوب با آموزش و پرورش البرز در زمینه آموزش ، تمرین و آماده سازی دانش آموزان علاقه مند به ورزش شنا این رشته ورزشی را به جایگاه واقعی خود رسانده شود که تحقق این مهم نیازمند حمایت بیش از پیش مسوولان مرتبط مانند فدراسیون و استان است.

علیزاده همچنین در پایان گفت:برای اینکه یک هیئت ورزشی موفق باشد باید همه مسئولان ورزش استان همکاری داشته باشند و جا دارد از زحمات آقای جوانمردی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز و داوود عزیزی مشاور امدیر کل تشکر ویژه ای داشته باشم که کمک فراوانی برای پیشرفت این رشته ورزشی در استان داشته است.

منبع: خبرگزاری مهر

چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۶
کد خبر : 34114
بازدیدها: 238

پاسخی بگذارید »