سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازرسی تصادفی ازکانون های تبلیغاتی استان البرز

danesheroz7 مرداد ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
بازرسی تصادفی ازکانون های تبلیغاتی استان البرز

دانش روز: سرپرست معاونت فرهنگی،مطبوعاتی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی البرز از بازرسی تصادفی از کانون های تبلیغاتی استان البرز خبر داد

به گزارش دانش روز و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد استان البرز ، با توجه به این که  فعالیت کانون های تبلیغاتی ازحساسیت ویژه ای برخوردار هستند،  این اداره تصمیم دارد  بررسی و ارزیابی چگونگی عملکرد  واحدهای تبلیغاتی استان البرز  را از ابتدای سال با جدیت بیشتری دنبال کند.

سرپرست معاونت فرهنگی ، مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در همین راستا از لغو پروانه فعالیت  کانون های تبلیغاتی  که علی رغم  گذشت شش ماه از صدور پروانه فعالیتشان،هیچ فعالیتی در این حوزه انجام نداده باشند، خبر داد و خاطر نشان کرد :همچنین پروانه  کانون هایی که علی رغم داشتن پیشینه فعالیتی مناسب ، دوازده ماه متوالی در حوزه تبلیغات و چاپ آگهی فعالیت نداشته باشند نیزلغو خواهد شد.

وی افزود: همچنین طبق ماده ۲۰ آئین نامه تاسیس و نظارت به  نحوه کار و فعالیت های کانونهای آگهی و تبلیغاتی کشور مراجع انتظامی جمهوری اسلامی ایران مکلفند به تقاضای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ادامه کار کانونهای فاقد پروانه یا متخلف جلوگیری کنند.

سرپرست معاونت فرهنگی مطبوعاتی ابراز داشت: بر همین اساس بازرسان این اداره کل به صورت تصادفی ازکانون های تبلیغاتی استان بازرسی به عمل می آورند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقدامات لازم برای برخورد با فرد متخلف را انجام می دهند.

این مسئول در پایان نیز تاکید کرد:  کانون های آگهی و تبلیغاتی متقاضی تمدید پروانه باید  سه ماه قبل از پایان اعتبار مجوز فعالیت اقدام به تمدید مجوز نمایند در غیر اینصورت طبق قانون پروانه آنها ملغی می شود.

دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۰
کد خبر : 49737
بازدیدها: 406

پاسخی بگذارید »