شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازجویی خصوصی به شیوه وحشیانه

danesheroz1 فروردین ۱۶, ۱۳۹۳ ۰
بازجویی خصوصی به شیوه وحشیانه

دانش روز: خانواده انتقامجوی انگلیسی در اقدامی جنون آمیز، زن و شوهر جوانی را که مظنون به قتل مادربزرگ پیرشان شده بودند، مورد شکنجه و ضرب و شتم قرار دادند

به گزارش دانش روز، اعضای این خانواده ۱۱ نفره در «نورفولک»، پس از آگاهی از مرگ مادربزرگ پیرشان در خانه مسکونی اش، بدون اطلاع به پلیس با تحقیقات شخصی، ردپای زوج جوانی را در پرونده پیدا کردند.

با وجودی که مدارک برای اثبات جرم این زوج جوان در مرگ پیرزن کافی نبود، اما بازماندگان پیرزن تصمیم گرفتند بدون اطلاع پلیس و به شیوه فیلم های هالیوودی این زوج جوان را بربایند و زیر شکنجه اعتراف لازم را از آنها بگیرند.

این توطئه سیاه در حالی انجام گرفت که زوج جوان از همه جا بی خبر در خانه استراحت می کردند.

با یورش این خانواده ۱۱ نفره به خانه این زن و شوهر و ربودن آنها، بخش دلخراش داستان آغاز شد.

طبق برنامه زوج مظنون به قتل به انبار متروکه ای در اطراف شهر برده شده و بشدت مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

اعضای این خانواده ابتدا زن جوان را که پنج ماهه باردار بوده به صندلی بسته و در مقابل دیدگان همسرش شکنجه دادند و بعد نوبت به شکنجه شوهرش رسید.

اعضای این خانواده که ظاهرا به نتیجه مطلوب خود رسیده بودند با گرفتن اعتراف هایی در زیر شکنجه، این زوج جوان را نیمه جان رها کرده اما تهدید کردند در صورت آگاهی پلیس از راز این شکنجه، هر دو را خواهند کشت.

مرد جوان که نسبت به زن بخت برگشته در وضع بهتری بود، با زحمت بسیار خود را به مرکز درمانی رساند و با رسیدگی به موقع پزشکان هر دو تن از مرگ حتمی نجات یافتند.

پس از نجات این زوج و به دنیا آمدن کودک آنها، ماجرای شکنجه دردناک آنها توسط پلیس پیگیری شد و بلافاصله ماموران همه اعضای خانواده شکنجه گر را دستگیر کردند.

به گفته پلیس، هنوز علت مرگ مادربزرگ این خانواده مشخص نشده و به گفته کارشناسان پلیس حتی به نظر نمی رسد قتلی اتفاق افتاده باشد.

اکنون تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و ۱۱ عضو این خانواده در زندان به سر می برند.

 

 

منبع: دانا

شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۸
کد خبر : 104773
بازدیدها: 262

پاسخی بگذارید »