دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قدرتمندترین اطلاع رسانی:

بازتاب وحدت مردم کرج توسط خبرنگاران البرزی

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
بازتاب وحدت مردم کرج توسط خبرنگاران البرزی

دانش روز: خبرنگاران استان با انعکاس حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر تجلی وحدت مردم را از دریچه رسانه های گروهی بازتاب می دهند

راهپیمایی روز قدس تجلی و نمایش وحدت و حمایت مردم مسلمان سراسر جهان از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از رفتارهای خصمانه رژیم غاصب اسرائیل است.

استکبار جهانی با محوریت امریکا و حمایت کشورهای غربی و حتی برخی کشورهای عربی در صدد تاثیرگذاری بر مقاومت است. مقاومت مردم مظلوم این سرزمین و حمایت کشورهای دوست و حامی عدالتخواهی از آنان، همواره تلاش های استکبار را ناکام گذاشته است.

در خلق حضوری تاثیرگذار توسط مردم در راهپیمایی امروز اصحاب رسانه استان البرز نیز همچون دیگر صحنه ها، با حضور در میان مردم، وحدت و اتحاد را از دریچه رسانه ها انعکاس می دهند.

رسانه ها امروز قدرتمندترین ابزار اطلاع رسانی و تاثیرگذاری هستند و خبرنگاران با بازتاب راهپیمایی روز جهانی قدس، رسالت خویش را به انجام می رسانند.

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مردم غیور استان البرز در کنار مردم سراسر کشور با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، پاسخ تمام تلاش های خصمانه دشمنان اسلام را می دهند و به جهان ثابت می کنند که همواره پشتیبان فلسطین هستند.

 

 

ابراهیم کردلو: استانداری البرز

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۶
کد خبر : 45333
بازدیدها: 137

پاسخی بگذارید »