سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازتاب بین‌المللی حماسه میلیونی ملت ایران در رسانه‌ها

danesheroz بهمن ۲۲, ۱۳۹۱ ۰

رسانه های بین المللی با بازتاب حضور گسترده ملت ایران در حماسه “۲۲ بهمن ۱۳۹۱″، گزارش دادند: میلیونها نفر از مردم ایران با حمل پرچم ها و پلاکاردهایی در حمایت از انقلاب خود، در مراسم سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شرکت کردند

***اذعان هرالد تریبون: راهپیمایی ۲۲ بهمن بی‌تأثیر بودن تحریم‌ها را نشان داد
ایرانیان علیرغم فشارهای ناشی از تحریم های غرب هنوز هم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می کنند روزنامه “هرالد تریبون” با بازتاب مراسم راهپیمایی سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اذعان نموده که علیرغم فشارها و تحریم های قدرتهای غربی علیه ملت ایران، ایرانیان همچنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور می یابند.
این روزنامه آمریکائی در ادامه می افزاید “در سال ۱۳۵۷ ایرانیان رژیم مورد حمایت غرب شاه مخلوع را ساقط نمودند و نظام جمهوری اسلامی ایران تاسیس شد.”
*** صدای روسیه: راهپیمایی ملت ایران “پرشور” بود
خبرگزاری “صدای روسیه” با اشاره به حضورر ملت ایران در مراسم سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به سر دادن شعارهای “ضد آمریکائی” و “ضد اسرائیلی” در این راهپیمایی اشاره کرده است.
خبرگزاری دولتی روسیه با بازتاب مراسم ۲۲ بهمن اظهار داشته “میلیون ها نفر از مردم ایران در خیابان های پایتخت مراسم سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.”
*** ترند: ملت ایران “از هر طیف و گروهی” به خیابانها آمدند
خبرگزاری “ترند” آذربایجان به حضور پرشکوه ملت ایران در مراسم ۲۲ بهمن اذعان نمود که ملت ایران از هر “گروه و طیفی در روز ۲۲ بهمن در راهپیمایی شرکت کردند.”
این خبرگزاری در ادامه افزوده است: “میلیون ها ایرانی در مراسم سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شرکت کردند. آنان از هر طیف و گروهی بودند همچون ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ که در کنار یکدیگر خاندان پهلوی را سرنگون ساختند و نظام جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) تاسیس شد.”
*** اذعان رادیو اروپا: ملت ایران “حضوری میلیونی” به هم رساندند
رادیو “آزاد اروپا” با بازتاب مراسم راهپیمایی ۲ بهمن ۱۳۹۱ حضور میلیونی شرکت کنندگان در این مراسم اذعان نموده است.
این رادیو در ادامه افزوده است “ایرانیان در مراسم سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافتند.
*** خبرگزاری آلمان: تظاهرات ایرانیان “میلیونی” بود
خبرگزاری آلمان گزارش داد راهپیمایی به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران امروز در سراسر این کشور برگزار شد.
*** “گلوبال تایمز”:حضور میلیونی مردم ایران نشان دهنده بی تأثیر بودن تحریم‌هاست
گلوبال تایمز در گزارش امروز خود از راهپیمایی ۲۲ بهمن آورد: ایرانیان با حضور میلیونی خود در تظاهرات ۲۲ بهمن نشان دادند که تحریم های ضد ایرانی بی تاثیر بوده اند.
نشریه “گلوبال تایمز” با بازتاب مراسم سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت که ایرانیان به پاسداشت “پیشرفت هایشان در عرصه های مختلف” در طول ۳۴ سال حاکمیت نظام جمهوری اسلامی ایران در این مراسم شرکت کردند.
*** روزنامه حریت ترکیه: میلیون ها نفر در راهپیمایی ۲۲ بهمن در تمامی شهرهای ایران حضور به هم رسانده اند
روزنامه “حریت” چاپ ترکیه با بازتاب مراسم سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران افزوده است “میلیون ها نفر از ایرانیان امروز در تهران با سر دادن شعارهای “مرگ بر آمریکا” در خیابان های تهران و سایر شهرهای آن کشور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند.”
این روزنامه ترک در ادامه می افزاید “در پایتخت ازدحام جمعیت به شدت دیده می شد، میلیون ها نفر پرچم های آن کشور و تصویر بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) را در دست داشتند و در میدان آزادی حضور به هم رساندند.”
*** راهپیمایی “۲۲ بهمن ۱۳۹۱” به روایت نشریه “تایمز”
روزنامه “تایمز” با بازتاب راهپیمایی میلیونی ۲۲ بهمن اذعان نموده که حضور مردم ایران در این مراسم “میلیونی” بوده است.
این روزنامه در ادامه افزوده است “ایرانیان در سرتاسر ایران مراسم سی و چهارمین سالگرد برگزاری مراسم پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند. بسیاری از آنان در این مراسم شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” را سر دادند. این راهپیمایی و حضور میلیونی ایرانیان در حالی صورت می گیرد که در سالهای اخیر غربی ها تحریم ها علیه آن کشور را تشدید کرده اند .
*** تایمز هند: ایرانیان سرتاسر کشور به خیابانها آمدند
روزنامه تایمز آف ایندیا با بازتاب مراسم سی و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی افزوده است “ایرانیان در سرتاسر آن کشور به خیابان ها آمده تا مراسم سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن بگیرند.”
*** نشریه لبنانی فرانسوی زبان لوریان لوژور راهپیمایی ایرانیان را باشکوه خواند
نشریه لبنانی فرانسوی زبان لوریان لوژور نوشت راهپیمایی گسترده ای در شهرهای مختلف ایران در گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب این کشور در حال برگزاری است.
*** اذعان واشنگتن پست بر حضور پرشور مردم
روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست در بازتاب راهپیمایی پرشور سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران علیه امپریالیسم آمریکا گزارش کرد که مردم ایران در سراسر این کشور در راهپیمایی شرکت کردند .
این روزنامه آمریکایی سپس اشاره کرد که در انقلاب سال ۱۹۷۹ ایران، پادشاهی غرب سرنگون شد و جمهوری اسلامی به وجود آمد.
*** شارلوت آبزرور: حضور خیره کننده مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن
پایگاه خبری “شارلوت آبزرور” با بازتاب مراسم ۲۲ بهمن به حضور “میلیونی” مردم ایران در این مراسم اذعان نموده و اظهار داشته که این حضور “خیره کننده” بوده است.
پایگاه خبری “شارلوت آبزرور” با بازتاب مراسم سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به حضور “میلیونی” مردم ایران اظهار داشته “ایرانیان در سی و چهارمین سالگرد مراسم پیروزی انقلاب اسلامی ایران، روزی که منجر به سرنگون شدن حکومت هوادار غرب شاه و تاسیس نظام جمهوری اسلامی ایران شد در تهران و سایر شهرهای ایران حضور به هم رسانده اند. حضور آنان خیره کننده بوده است.”
*** رسانه‌های صهیونیستی هم به حضور گسترده ملت ایران اذعان کردند
روزنامه های صهیونیستی هم به بازتاب راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن پرداخته و به حضور گسترده ملت همیشه در صحنه ایران، اذعان کرد.
روزنامه صهیونیستی “یدیعوت آحارونوت” در بازتاب راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن اذعان به حضور میلیونی ملت ایران به عظمت این مراسم اشاره نموده است.
روزنامه صهیونیستی “جروزالم پست” هم با انتشار خبر مراسم سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اذعان نموده که این مراسم جشنی “ملی” است و بر حضور “مردمی” شرکت کنندگان تاکید کرده است.
*** فاکس نیوز : حضور میلیونی مردم ایران با شعار ” مرگ بر آمریکا و اسرائیل”
شبکه خبری آمریکایی فاکس نیوز با بازتاب حضور گسترده مردم ایران در مراسم ” ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ “‌ در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اذعان داشت که مردم با حضور گسترده خود در حالی که پلارکاردهایی در دست دارند شعار ” مرگ بر آمریکا ” و ” مرگ بر اسرائیل را به گوش جهانیان رسانده اند .
این شبکه خبری با اشاره به تحریم های گسترده ایران به بهانه ممانعت از برنامه هسته ای این کشور حضور میلیونی مردم را بسیار گسترده خواند.
*** بازتاب حماسه‌آفرینی ملت ایران در رسانه‌های منطقه
حماسه‌آفرینی ملت ایران در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در رسانه‌های منطقه بازتاب گسترده ای داشته است.
شبکه لبنانی المیادین آغاز راهپیمایی سی و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را بازتاب داد. شبکه تلویزیونی المیادین تصاویری از حضور میلیونی مردم تهران در راهپیمایی امروز به مناسبت سی و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب پخش کرد و از حضور میلیونی مردم تهران بویژه نسل جوان در راهپیمایی امروز خبر داد.
شبکه بین المللی العالم از صبح امروز به پوشش راهپیمایی سی و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران پرداخت.
پایگاه خبری الیوم السابع مصر در خصوص سی وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نوشت شهرهای مختلف ایران امروز شاهد راهپیمایی مردم این کشور در سالگرد پیروزی انقلاب این کشور است وانتظار می‌رود هزاران نفر درسرتاسر ایران به خیابانها بیایند.
پایگاه خبری العهد لبنان هم نوشت راهپیمایی میلیونی مردم ایران همزمان با سی وچهارمین سالگرد انقلاب این کشور در مناطق مختلف این کشور در حال برگزاری است.
روزنامه فرامنطقه ای الشرق الاوسط با پوشش راهپیمایی مردم ایران در شماره امروز خود با اشاره به همسویی ۶۳%از مردم ایران با انرژی هسته ای پیش بینی کرد میلیونها ایرانی امروز برای حمایت از آرمانهای انقلاب سال۱۳۵۷به خیابانها می‌آیند.
رسانه های لبنانی هم با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در میدان آزادی اظهار داشتند احمدی نژاد پیام مردم ایران مبنی بر زیر سلطه نرفتن را به جهانیان مخابره کرد.
شبکه تلویزیونی المنار هم با بیان اینکه میلیونها ایرانی امروز همزمان با سی وچهارمین سالگرد انقلاب اسلامی این کشور در راهپیمایی حاضر شدند به پوشش سخنرانی رئیس جمهور پرداخت.
روزنامه معتبر الاهرام مصر هم طی گزارشی از ایران، از حضور گسترده مردم در راهپیمایی امروز خبر داد وپیش بینی کرد حضور مردم ایران بیانگر رد پیشنهاد آمریکایی ها برای گفتگو با این کشور باشد.
خبرگزاری رسمی سوریه “سانا” هم با پوشش خبر حضور مردم در جشن های سی وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب افزود از صبح امروز میلیونها ایرانی با شعار “حماسه وحدت” به خیابانهای شهرهای مختلف ایران آمدند.
تلویزیون پایگاه خبری روسیا الیوم هم با پخش مستقیم سخنرانی رئیس جمهور به پوشش دستاوردهای ایران از زبان احمدی نژاد پرداخت.
شبکه تلویزیونی بی بی سی عربی گزارش داد: تهران امروز سی و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی را که حکومت شاه (مخلوع) را در سال ۱۹۷۹سرنگون کرد ، جشن می گیرد.
*** شینهوا: حضور میلیون‌ها نفر از ایرانیان عاشق در راهپیمایی”۲۲ بهمن ۱۳۹۱”
میلیونها نفر از مردم ایران با حمل پرچم های “ایران” در مراسم سی و چهارمین سالگرد “۲۲ بهمن ۱۳۹۱” شرکت کرده اند.
خبرگزاری رسمی دولت چین با بازتاب راهپیمایی میلیونی ۲۲ بهمن افزوده است: “میلیون ها نفر از ایرانیان با حمل پرچم های آن کشور و پلاکارد های در حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران، به استقبال سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران رفته اند.
*** گزارش رادیو بین المللی فرانسه از راهپیمایی باشکوه مردم ایران
بخش فرانسوی رادیو بین المللی فرانسه (RFI) گزارش داد : انقلاب اسلامی ایران سی و چهار ساله شد.
بخش فرانسوی رادیو بین المللی فرانسه،  انقلاب اسلامی ایران سی و چهار ساله شد. امروز قرار است راهپیمایی هایی گسترده در سراسر ایران به همین مناسبت برگزار شود و نیز محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران نطقی به این مناسبت ایراد خواهد کرد.
*** گزارش خبرگزاری فرانسه از حضور میلیونی مردم در راهپیمایی
صدها هزار ایرانی روز یکشنبه برای شرکت در راهپیمایی سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تهران و دیگر شهرهای ایران به خیابان‌ها آمدند.
محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران قرار است در میدان آزادی در غرب تهران جاییکه مردم پس از راهپیمایی درخیابان‌های اطراف آنجا تجمع می کنند، سخنرانی کند. راهپیمایان از هشت نقطه مختلف به سمت میدان آزادی حرکت می کنند. شرکت کنندگان در راهپیمایی پرچم‌های ایران، تصاویر آیت الله روح الله خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و آیت الله خامنه‌ای جانشین او و رهبر معظم انقلاب اسلامی را در دست دارند.
یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۱
کد خبر : 6358
بازدیدها: 306

پاسخی بگذارید »