یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بازار فروش دختران جوان+ تصاویر

danesheroz فروردین ۲۴, ۱۳۹۲ ۰

دختران جوان ارتدوکس بلغاری به خاطر عقاید محدود و تندروی دینی و مذهبی در سنین کم و در حدود ۱۵ سالگی توسط والدین از مدرسه خارج شده و در این مکان به فروش می‎رسند. خانواده ها معتقدند با این کار وسوسه های شیطانی و غرایز جنسی این دختران را کنترل می‎کنند

هر ساله با جمع شدن در یک مکان خاص در این کشور جشنواره ای ترتیب داده می‎شود که در آن زنان و مردان به همراه دختران و پسر جوان حضور می‎یابند و با رقص و پایکوبی شاهد وصلت ده ها زوج جوان می‎شوند.
خانواده های این دختران با دریافت پولی که گاهی مبلغ آن به ۴۵۰۰ دلار می‎رسد دختر خود را به عقد پسری که خانواده اش این پول را پرداخت می‎کنند در می آورند، شاید به همین دلیل باشد که به این مکان بازار اطلاق می‎شود.
به گفته حاضران در این جشن این محل بهترین مکان برای انتخاب دختران خوب و هنرمند است و هرکس بتواند در این بازار عروس خوبی پیدا کند شانس زیادی داشته است. قیمت پیشنهادی خانواده عروس با توجه به مسائلی نظیر زیبایی دختران ، تحصیل و هنرمندی آنان متغیر است.
بحران اقتصادی اروپا سبب شده است بسیاری از جوانان حتی در این شرایط نیز قادر به ازدواج به صورت رسمی نباشند. این کار به نوعی پایین آوردن شان و منزلت و جایگاه زن است که غرب با چنین کارهایی قصد دارد زن را از جایگاه بالای انسانی خود به یک کالای جنسی تبدیل نماید.

فروش دختران زیبا در بازار عروسی بلغارستان +عکس

فروش دختران زیبا در بازار عروسی بلغارستان +عکس

فروش دختران زیبا در بازار عروسی بلغارستان +عکس

شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۶
کد خبر : 11602
بازدیدها: 317

پاسخی بگذارید »