سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

باروت خیس امسال به چه کسی تعلق خواهد گرفت؟

danesheroz1 بهمن ۲, ۱۳۹۲ ۰
باروت خیس امسال به چه کسی تعلق خواهد گرفت؟

دانش روز: تندیس باروت خیس در اصل جایزه ای است که از طرف دولت ایران به سران کشورهای مخالف ایران که باعث لو رفتن اطلاعات محرمانه خود می شوند اعطا می گردد

به گزارش دانش روز، تندیس باروت خیس در اصل جایزه ای است که از طرف دولت ایران به سران کشورهای مخالف ایران که باعث لو رفتن اطلاعات محرمانه خود می شوند اعطا می گردد به عبارت دیگر جایزه باروت خیس هر سال ” به یکی از مخالفان انقلاب اسلامی ایران ” داده می شود که برخلاف میل خود خدمتی به انقلاب ایران کرده است.

در همین راستا مصاحبه ای با چند تن از اساتید دانشگاه ترتیب دادیم و نظر آنان را پیرامون سوال فوق جویا شدیم که به شرح ذیل می باشد.

دکتر حسین کاظمی تحلیل گر سیاسی اظهار می کنند که به نظر من این جایزه امسال به نتانیاهو نخست وزیر کنونی اسرائل تعلق خواهد گرفت زیرا ایشان در طول سال ۹۲ به طروق مختلف مخالفت خود را با ایران ابراز داشته است و هر روشی برای ابراز مخالفت خود با انقلاب اسلامی استفاده نمود.

دکتر فرزین رضایی استاد دانشگاه ادامه می دهد : این جایزه امسال به بارک اوباما تعلق می گیرد کسی جز وی شایسته این جایزه نیست چراکه سر نخ تمام توطئه ها و تهدیدات منطقه ای و فرا منطقه ای به وی ختم می شود و اوباما از مخالفان انقلاب اسلامی است این نیز مثل روز روشن است و همه شاهد آن هستیم الان هم در مذاکرات هسته ای به وضوح این مهم نمایان است.

استاد اصغر کریمی تحلیل گر اقتصادی با اشاره به این که مخالفان انقلاب اسلامی همیشه از پیشرفت ایران هراسانند  و چون امروز دنیا شاهد پیشرفت انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف فرهنگی ، سیاسی ، انرژی هسته ای و … می باشد نمی تواند این پیشرفت را نظاره گر باشند ، این جایزه امسال به کلینتون  وزیر سابق امور خارجه آمریکا تعلق خواهد گرفت زیرا ایشان در مجلات مختلف غربی مخالفت خود با انقلاب اسلامی را اظهار داشته اند و او از سوی مجلهٔ فوربس به عنوان پنجمین زن قدرتمند جهان در سال ۲۰۱۲ انتخاب شد.

استاد محسن صادقی جامعه شناس ، این جایزه امسال به چهره آشنای مخالف انقلاب اسلامی،  شیمون پرز، رییس جمهورر ژیم مجعول اسرائیل تعلق خواهد گرفت ، همانطور که می دانیم رژیم اسرائیل همیشه دشمن سرسخت انقلاب اسلامی و بالخصوص ایران می باشد و از حربه ای برای ابراز مخالفت خود استفاده می کند و امروز شاهدیم که با محدود کردن برنامه هسته ای ایران می خواهند جلوی پیشرفت ایران را بگیرند اما این را بدانند ایران نه با تحریم  و نه با محدود شدن برنامه هسته ای  از پیشرفت دست نخواهد کشید..

دکترمریم عسگری استاد دانشگاه ، این جایزه امسال به جان کری وزیر امور خارجه  آمریکا تعلق خواهد گرفت. اما مخالفان انقلاب اسلامی بدانند که شکست میدان اند .مخالفان می خواهند با محدود کردن برنامه های کلیدی به خواسته های خود جامعه عمل بپوشانند اما ایران باز هم به حول قوه ی الهی از این امتحان پیروز و سربلند بیرون خواهد آمد.
منبع: مفاآنلاین
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۶
کد خبر : 89262
بازدیدها: 103

پاسخی بگذارید »