دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

باجه ایرانسل راه اندازی شد / تخفیف ویژه مودم‌های وایمکس ایرانسل به مناسبت روز پدر

28 danesheroz خرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰

ایرانسل از راه اندازی جدیدترین سرویس خود با نام “باجه” بعنوان راه حل تسهیل کننده‌ی خدمات بانکداری و پرداخت همراه و بانکی ۲۴ساعته و بدون هزینه خبر داد

دانش روز : باجه ایرانسل از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۱۰۰* امکان دسترسی مشترکین به کانال‌های مختلف بانکداری و پرداخت همراه، از یک مسیر واحد را فراهم می‌سازد.

با توجه به انطباق این سرویس با تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب، مشترکین می‌توانند با استفاده از رمز دوم کارت بانکی خود و بدون وجود محدودیت در بانک صادر کننده، سیم کارت خویش را بدون نیاز به رمز شارژ و به طور مستقیم با قیمت واقعی شارژ کنند.

با استفاده از باجه ایرانسل، پرداخت قبوض، رویت موجودی حساب، خرید از فروشگاه‌های منتخب، خرید کالای دیجیتال و شارژ خودکار سیم‌کارت، از طریق تمامی مدل‌های گوشی‌های تلفن همراه و بدون نیاز به نصب هرگونه نرم افزار برای مشترکین ایرانسل ممکن شده است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اطلاعات بیشتر در خصوص این خدمات، از طریق وبسایت رسمی ایرانسل به نشانیwww.irancell.irقابل مشاهده است.

تخفیف ویژه مودم‌های وایمکس ایرانسل به مناسبت روز پدر

ایرانسل از تخفیف‌ ۴۰درصدی برای مودم‌ داخلی با قابلیتWi-Fiو ۳۳درصدی برای مودم‌USBوایمکس خود به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد مبارک حضرت امام علی (ع) و روز پدر خبر داد.

تخفیف ۴۰ درصدی مودم‌های داخلی با قابلیتWi-Fiو تخفیف ۳۳ درصدی مودم‌هایUSBوایمکس ایرانسل، مشمول متقاضیانی در استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، تهران، البرز و خوزستان می‌شود که در فاصله زمانی ۳۰ اردیبهشت تا ۲ خرداد ۱۳۹۲ نسبت به ثبت‌نام سرویس وایمکس با این نوع از مودم‌ها اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوطه و عملیات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت ۵ روز انجام دهند.

در این بازه زمانی، مودم داخلی وایمکس ایرانسل با قابلیتWi-Fiبا ۴۰ درصد تخفیف به قیمت ۱۲۰ هزار تومان و مودم‌USBبه همراه سامانه تقویت کننده با ۳۳ درصد تخفیف به قیمت ۸۰هزار تومان عرضه خواهد شد. در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنها می تواند یک حساب وایمکس ثبت نام کند و در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می‌گردند.

ثبت نام وایمکس ایرانسل از طریق وب‌سایت رسمی این شرکت به نشانیwww.irancell.ir، فروشندگان مجاز منتخب و مراکز خدمات ایرانسل امکان پذیر است.

پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل از طریق پرداخت اینترنتی به وسیله سیستم کنترل حساب اینترنتی(e-Care)، خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی، خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سیم کارت ایرانسل، خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سرویس ارسال شارژ با شماره گیری کد دستوری، پرداخت تلفنی با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و یا مراجعه به شعب بانک‌های عامل امکان‌پذیر است.

یک ماه اینترنت رایگان برای کاربران جدید و ترافیک رایگان از ساعت ۲ الی ۷ بامداد از دیگر امتیازهای تشویقی ارائه شده به متقاضیان خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم از طریق وایمکس ایرانسل است.

یک ماه اینترنت رایگان وایمکس ایرانسل، به کاربران جدید در استان های خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، البرز و شهرهای آبادان، اندیمشک، دزفول، لواسان، ورامین، قرچک، شهریار و اسلامشهر در ازای فعال‌سازی سرویس ماهانه اعتباری اهدا می‌شود.

براساس این گزارش، متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز از طریق شماره ۷۰۷ برای تماس از خطوط ایرانسل و یا ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ برای تماس از سایر خطوط، با کارشناسان مرکز تماس شبانه‌روزی وایمکس ایرانسل تماس بگیرند.

ایرانسل همچنین از اعطای ۲۵درصد اعتبار بیشتر برای هربار شارژ به مشترکین جدید خردادماه، افزایش ۵۰ درصدی میزان اعتبار اولیه سیم‌کارت‌های اعتباری تکی و اعلام مهلت برای فعال سازی سیم کارت‌های هدیه خود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، براساس این گزارش، مشترکین جدیدی که در خردادماه امسال سیم‌کارت اعتباری ایرانسل خریداری نموده و نسبت به ثبت‌نام و فعال‌سازی آن اقدام کنند، از ۲۵ درصد اعتبار بیشتر برای هر بار شارژ حداقل ۲۰هزار ریالی، تا پایان خردادماه بهره‌مند خواهند شد. ضمن آنکه میزان اعتبار اولیه سیم‌کارت‌های تکی ایرانسل نیز طی مدت مذکور با ۵۰ درصد افزایش، مبلغ ۳۰هزار ریال خواهد بود.

براساس این اطلاعیه، آخرین مهلت فعال‌سازی سیم‌کارت‌های هدیه ایرانسل، ۱۰ خردادماه سال جاری تعیین شده و این شرکت از مشترکینی که هنوز نسبت به فعال‌سازی سیم‌کارت‌های هدیه خود اقدام نکرده اند دعوت کرده با فعال‌سازی سیم‌کارت هدیه خویش تا دهم خردادماه، از مزایای آن برخوردار شوند.

فعال‌سازی سیم‌کارت هدیه با ارسال یک پیامک بدون متن به شماره ۲۱۱۲ و سپس ۲۱۱۵ از سیم‌کارت اصلی ممکن است.

اطلاعات بیشتر از طریق وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است.

پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۳
کد خبر : 19880
بازدیدها: 180

پاسخی بگذارید »