سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

علیرضا جوانمردی:

بابک معصومی الگوی اخلاق مداری بود

danesheroz7 مرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
بابک معصومی الگوی اخلاق مداری بود

علیرضا جوانمردی گفت: بابک معصومی نه تنها در رشته ورزشی اش همواره میدرخشید ، در اخلاقمداری نیز اسطوره بود

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان البرز که در مراسم دومین سالگرد بابک معصومی ، اسطوره فوتسال تیم ملی که دو سال پیش بر اثر سکته جان خود را از دست داد، حضور یافته بود در گفتگو با خبرنگار دانش روز ، ضمن ابراز همدردی با خانواده داغدارکاپیتان فقید تیم ملی فوتسال ایران  اظهار داشت: بابک معصومی اسطوره بی نظیر فوتسال ایران و شهر کرج بود. بازیکنی که با تمام وجود به فوتسال عشق میورزید. او بازیکنان  بسیاری را پرورش داد و در عرصه های بین المللی همواره خوش درخشید،   بی شک دیگر جایگزینی نخواهد داشت. این بازیکن افتخارات بی شماری کسب کرد و علاوه بر عناوین مختلف ورزشی در اخلاق مداری و روحیه پهلوانی بی مانند بود.

جوانمردی در خصوص منزلت  برگزاری این مراسم و عدم حضور مسئولین گفت: بی شک بابک معصومی بازیکن بسیار بزرگی بود و در ورزش ایران زحمات زیادی کشید. میشد مراسم باشکوه تری برای این اسطوره برگزار کرد. انتظار حضور چهره های مهم ورزشی اعم از بازیکنان ، مسئولین فدراسیون ، کمیته های فوتسال و … را داشتیم ، اما همانطور که این بازیکن در دوران حیات خود بسیار مورد بی مهری اکثر  مسئولین قرار گرفت ، امروز هم در در سالگردش آنطور که باید و شاید مورد تجلیل و محبت مسئولین قرار نگرفت. هرچند حضور باشکوه  عامه مردم در این مراسم گویای محبوبیت بالای این بازیکن در بین آن هاست و بی شک همین حضور پرشور، برای خانواده این عزیز از دست رفته سبب  دلگرمی است.

جوانمردی در پایان صحبت های خود از تشکیل تیمی به یاد بابک معصومی خبر داد و خاطرنشان کرد: ما مشغول رایزنی هایی هستیم تا در صورت امکان با خریداری امتیاز یکی از تیم های فوتسال ایران این تیم را به استان البرز آورده و با نام و یاد بابک معصومی آن را رهی مسابقات کنیم تا نام این اسطوره اخلاق و ورزش در اذهان ماندگار شود

پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۰
کد خبر : 50785
بازدیدها: 353

پاسخی بگذارید »