چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

این “مغز ها” را در کیف کودکانتان بگذارید

danesheroz1 آبان ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
این “مغز ها” را در کیف کودکانتان بگذارید

دانش روز: بررسی های جدید دانشمندان نشان می دهند روغن موجود در مغزها، “دانه‌‌های روغنی”، “حبوبات” و غلات کامل بهترین منبع “اسیدهای چرب” ضروری در “رژیم غذایی” بوده و برای تکامل مغز کودکان مفید و لازم است

به گزارش دانش روز، “آجیل ها” از “سیستم ایمنی کودکان” تقویت می کنند و رشد آنها را افزایش می دهند و حتما کودکان از ۳ سالگی به بعد باید آن را مصرف کنند.

گفتنی است، کودکان برای افزایش “قدرت هوش” و یادگیری باید همواره تعدادی از ان را در روز مصرف کنند تا بتوانند درس هایشان را به راحتی یاد بگیرند و در فرایند یادگیری دروس دچار مشکل نشوند.
وقتی از مفید بودن یک ماده غذایی صحبت می شود برخی به اشتباه فکر می کنند مجازند هر مقدار که می خواهند از آن ماده غذایی استفاده کنند در حالی که افراط در مصرف مواد غذایی مفید نیز می تواند به بروز بیماری منجر شود و در کودکان سبب چاقی آنها خواهد شد از این رو آجیل و مغز ها باید به تعداد کافی و مورد نیاز مصرف شوند.
مطالعات همچنین نشان می دهند،مصرف مغز ها از بروز بسیاری از بیماری ها در بزرگسالی کودکان پیشگیری می کند از این رو والدین همواره باید این تنقلات را در “میان وعده های غذایی” کودکان خود جای دهند.
منبع: باشگاه خبرنگاران
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۱
کد خبر : 72906
بازدیدها: 197

پاسخی بگذارید »