چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

این زن را شناسایی کنید +عکس

danesheroz1 شهریور ۱, ۱۳۹۲ ۰
این زن را شناسایی کنید +عکس

دانش روز: کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ در تعقیب زنی هستند که سکه‌های خارج از سیستم بانک مرکزی را فروخته است.

به گزارش دانش روز، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ در تعقیب زنی هستند که سکه‌های خارج از سیستم بانک مرکزی را فروخته است.در اوایل تیرماه امسال یکی از فروشندگان طلا و جواهر در منطقه گلبرگ با مراجعه به کلانتری عنوان داشت که خانم حدود ۴۰ ساله اقدام به فروش ۴۹ عدد سکه ربع بهار آزادی به شاگرد مغازه‌اش کرده اما زمانی که وی به مغازه مراجعه و سکه‌های طلای خریداری شده را مورد بررسی قرار داده متوجه شده که این سکه‌ها خارج از سیستم بانک مرکزی ضرب شده است.

با تشکیل پرونده اولیه با موضوع کلاهبرداری و به دستور بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۴ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفت.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که سکه‌های ربع بهار آزادی فروخته شده به شاکی پرونده از جنس طلا بوده و حتی عیار آنها نیز ۱۸ است، اما با توجه به این که ضرب آنها خارج از سیستم بانک مرکزی انجام شده ارزش واقعی آنها از قیمت سکه‌های ضرب شده از سوی بانک مرکزی کمتر است و فروشنده این سکه‌ها را به همان قیمت سکه‌های بانک مرکزی به شاگرد طلافروشی فروخته است.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ بزرگ، با انتشار این خبر اعلام‌کرد: با توجه به متواری‌بودن متهم پرونده و برای شناسایی هویت وی دستور انتشار تصاویر بدست آمده از متهم تحت تعقیب پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ از سوی بازپرس صادر شده.

کلیه شهروندان که موفق به شناسایی هویت، محل‌های تردد یا مخفی‌گاه متهم شدند، هرگونه اطلاعات خود در این باره را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۶۳۴۹ در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ قرار دهند و سایر مالباختگان و شکات احتمالی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند، برای طرح و پیگیری شکایات خود به پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ واقع در سیدخندان، خیابان ابذر غفاری، بالاتر از بیمارستان رسالت، جنب کلانتری ۱۲۰ سیدخندان مراجعه کنند .

منبع:اسنا
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۱
کد خبر : 53434
بازدیدها: 306

پاسخی بگذارید »