یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اینجا زنده بیایید مرده خارج شوید!!

danesheroz2 تیر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
اینجا زنده بیایید مرده خارج شوید!!

دانش روز: انتشار یک گزارش رسمی نشان می دهد که ۱۴ بیمارستان در انگلستان با داشتن بیشترین شمار مرگ و میر، از نظر سطح مراقبت های ضروری در شرایط وخیمی است

به گزارش دانش روز،  در گزارش بازرسان بریتانیایی آمده است که هزاران بیمار صرفا به دلیل کمبود مراقبت در این بیمارستان ها جان باخته اند.

شارون والش، نوه مردی که پس از بستری شدن در بیمارستان جان داد می گوید: «ترسناک کلمه ای است که من برای توصیف این اتفاق استفاده می کنم. من با اعتماد به کسانی که مسوول بودند به آنجا رفتم تا از او مراقبت های اولیه صورت گیرد و به قدر کفایت که شایسته بود به او توجه شود اما هرگز چنین خدماتی دریافت نکرد. پدربزرگم را مثل یک چمدان کنار گذاشتند. او ۹ مرتبه در طی ۱۲ روز جا به جا شد.»
ز
بازرسان همچنین به سوءمدیریت و سطح پائین کارآمدی کارمندان نیز اشاره کرده و خواستار تدابیر ویژه شده اند.
این تحقیق که به درخواست دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا صورت پذیرفته از ماه فوریه و در پی رسوایی مرگ بیش از ۱۲۰۰ تن در بیمارستان می د استافوردشایر آغاز شد.
ززز
روی لیلِی، رئیس پیشین سازمان خدمات درمانی ملی بریتانیا می گوید: «مردم شاهد این ماجرا ها هستند. آنان نگران رفتن به بیمارستان ها خواهند بود، به ویژه اگر که بستگانی در سن کهولت داشته باشند. این خسارت زیادی به شهرت سازمان خدمات درمانی زده است. من دست از گفتن اینکه امروز، روز خوبی است کشیده ام. روز خوبی است چون زنگ بیدار باش زده شده و روز بد و شرم آوری برای سازمان خدمات درمانی ملی است.»
زززز
نخست وزیر بریتانیا در واکنش به نتیجه این تحقیق، مسوولیت را متوجه دولت قبلی دانسته و آن را متهم به سرپوش گذاشتن بر نقاط ضعف سازمان خدمات درمانی ملی کرده است.
منبع: جام نیوز
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۴
کد خبر : 40589
بازدیدها: 219

پاسخی بگذارید »