یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون خدمات شهری شهرداری کرج:

ایستگاه‌های زمستانی در کرج فعال شد

danesheroz آذر ۲۲, ۱۳۹۱ ۰

معاون خدمات شهری شهرداری کرج از فعال شدن ایستگاه‌های زمستانی در این کلانشهر خبر داد. سعید صفری ظهر امروز در مانور دستگا‌ه‌های خدمات‌رسان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این راستا ۴۸ ایستگاه زمستانی در کلانشهر کرج فعال شده است. وی خاطرنشان کرد: همچنین براساس تمهیدات اندیشیده شده ۲۰ هزار تن ماسه و نمک نیز [&hellip

معاون خدمات شهری شهرداری کرج از فعال شدن ایستگاه‌های زمستانی در این کلانشهر خبر داد.

خبرگزاری فارس: ایستگاه‌های زمستانی در کرج فعال شد

سعید صفری ظهر امروز در مانور دستگا‌ه‌های خدمات‌رسان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این راستا ۴۸ ایستگاه زمستانی در کلانشهر کرج فعال شده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین براساس تمهیدات اندیشیده شده ۲۰ هزار تن ماسه و نمک نیز در اختیار شهرداری‌های این کلانشهر قرار گرفته است.

وی ادامه داد: تمام شهرداری‌های دوازده گانه کلانشهر کرج آمادگی‌های لازم را برای ارائه خدمات به مردم در فصل سرما دارند.

در ادامه همچنین رئیس شورای شهرکرج با حضور در جمع خبرنگاران بر استفاده از تمام توان دستگاه‌های خدمات رسان در فصل سرما تأکید کرد.

محمود دادگو افزود: با توجه به نزول بارش‌هادر فصل زمستان باید خدمات خود را به مردم بیشتر کنیم.

وی ادامه داد: در این راستا دستگاه‌هایی چون شهرداری و هلال احمر و اورژانس باید بیش از هر زمان دیگری آمادگی داشته باشند و با به کارگیری ظرفیت‌های خود به مردم خدمات‌رسانی کنند.

دادگو با بیان این که باید تجهیزات و امکانات را در دستگاه‌های خدمات و امدادرسانی به روز کرده و آن را مطابق با نیازهای شهر نماییم افزود: کلانشهر کرج از لحاظ توسعه امکانات خدمات رسان نیازمند توجه بیشتر است.

چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۰
کد خبر : 886
بازدیدها: 266

پاسخی بگذارید »