پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حجت الاسلام کازرونی:

ایران و حزب الله در خط مقدم مقاومت جنگ سوریه

danesheroz1 شهریور ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
ایران و حزب الله در خط مقدم مقاومت جنگ سوریه

دانش روز: نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج با محکوم کردن حمله شیمیایی به سوریه، جمهوری اسلامی و حزب الله را در خط مقدم مقاومت در منطقه اعلام کرد

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام  محسن کازرونی در خطبه های این هفته نماز جمعه کرج با محکوم کردن حمله شیمیایی در سوریه کشور جمهوری اسلامی ایران و حزب الله لبنان را در کنار کشور سوریه و خط مقاومت در منطقه دانست و گفت: جنگ سوریه برای حفظ رژیم صهیونیستی و رژیم های وابسته به آمریکا به راه افتاده است در این راستا ایران، سوریه و حزب الله مقابل جنایتهای آمریکا در منطقه می ایستند.

وی افزود: دولت آمریکا هیچ سند و مدرکی برای ادعاهایش ندارد و تمامی شواهد و قرائن از اقدامات جنایتکارانه توسط تروریستهایی آمریکایی و دست نشانده هایش انجام شده است.

امام جمعه کرج تصریح کرد: هر گونه حمله شیمیایی اقدام تروریستی است و انجام آن محکوم است.

کازرونی گفت: پیروزی های اخیر کشور سوریه بدون نیاز به هر گونه سلاح شیمیایی موجب خشم تروریست ها شده تا فکر حمله به این کشور را در سر برپرورانند.

وی کشتار ۱۰۰ هزار نفر ی از مردم مظلوم سوریه و آوارگی بیش از هفت میلیون نفر را از آثار خباثت های شوم امریکا دانست.

آغاز دهه کرامت میلاد حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) هستند، سالروز ۱۷ شهریور ماه سال ۵۷ و کشتار مردم انقلابی تهران در میدان ژاله سابق تهران نیز از دیگر محورهای خطبه های این هفته نماز جمعه کرج بود.

منبع:مهر

جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۱
کد خبر : 57881
بازدیدها: 161

پاسخی بگذارید »