چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ایران نژادعنوان کرد: شعب اخذ رای کرج همچنان مملو از جمعیت/ درخواست تعرفه بیشتر برای کرج

danesheroz2 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
ایران نژادعنوان کرد: شعب اخذ رای کرج همچنان مملو از جمعیت/ درخواست تعرفه بیشتر برای کرج

دانش روز، فرماندار کرج با اشاره به انبوه جمعیت حاضر در شعب اخذ رای از ضرورت در خواست مجدد ارسال تعرفه های رای بیشتر برای شعب اخذ رای این شهرستان خبر داد

به گزارشگروه سیاسی دانش روز،  مهدی ایران نژاد با اشاره به نزدیک شدن به ساعات پایانی اخذ رای اظهار داشت: شعب اخذ رای کرج همچنان مملو از جمعیت رای دهنده است و به احتمال خیلی زیاد تعرفه های پیش بینی شده پاسخگوی این جمعیت نخواهد بود؛ ازاین رو تمهیدات لازم جهت ارسال مجدد تعرفه در اسرع وقت به شعب اخذ رای کرج اندیشیده شده است.

 

وی تاکید کرد: از آغازین ساعات شروع رای گیری شعب اخذ رای در جای جای شهرستان کرج مملو از جمعیت شد و در همان ساعات اولیه حماسه سیاسی به بهترین شکل در این شهرستان تحقق یافت.

 

ایران نژاد تصریح کرد: با توجه به اینکه جمعیت شهرستان کرج با جمعیت بسیاری از استان های کشور برابری می کند، روند فرایند انتخابات در این شهرستان تا این لحظه بسیار خوب بوده و امید می رود نتیجه این حماسه تحقق یافته، انتخابی مطابق با مصلحت نظام و همسو با منافع نظام و انقلاب رقم خورد.

 

فرماندار کرج با تاکید بر اینکه مسئولان اجرایی انتخابات امانتدار رای مردم هستند گفت: همه تلاش ما این است که تا آخرین نفر حاضر در شعب موفق به رای دادن شود تا حقی از فردی ضایع نشود.

 

معاون استاندار البرز افزود: تمهیدات پیش بینی شده و نظارت دقیق بر عملکرد مسئولان و عوامل اجرایی انتخابات راه را بر هر گونه حاشیه سازی در روند فرایند انتخابات این شهرستان می بندد و انتخاباتی سالم و به دو از حاشیه تا آخرین مراحل شمارش و اعلام آرا را همانند سایر انتخابات ها خواهیم داشت.

منبع: فرمانداری کرج

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۴
کد خبر : 27143
بازدیدها: 209

پاسخی بگذارید »