پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با دو مدال البرزی ها:

ایران قهرمان مسابقات هنر های رزمی جهان شد

danesheroz1 آبان ۵, ۱۳۹۲ ۰
ایران قهرمان مسابقات هنر های رزمی جهان شد

دانش روز: تیم ملی تکواندو جمهوری اسلامی ایران با درخشش البرزی ها موفق به کسب مقام قهرمانی دومین دوره رقابتهای هنرهای رزمی جهان شد.

به گزارش دانش روز، این رقابتها به میزبانی روسیه و در شهر سن پطرزبورگ برگزار شد .
در این رقابتها کوروش رجلی و محمد کاظمی نمایندگان شایسته استان البرز نیز حضور داشتند که در کنار دیگر ملی پوشان موفق به کسب مقام اول تیمی شدند.

تیم ملی تکواندوی کشورمان در اولین بازی نمایندگان آمریکا را با نتیجه ۲۶ بر ۵ شکست داد، در دومین بازی ونزوئلا را با نتیجه ۲۸ بر ۴ مغلوب خود کرد، در سومین بازی تیم ملی کره را با نتیجه ۲۷ بر ۷ مغلوب خود کرد.

تیم ملی تکواندو ایران با شکست و حذف کره جنوبی به عنوان تیم اول گروه ب به مرحله نیمه نهایی دومین دوره مسابقات کامبت گیمز (المپیک هنرهای رزمی جهان) راه یافت. در این دیدار تیم ملی کشورمان به مصاف تیم اسپانیا رفت و این تیم را با نتیجه ۶ بر ۵ مغلوب خود کرد.

در مرحله فینال نمایندگان تکواندو ایران برای کسب نشان طلا مجدداً به دیدار تیم امریکا رفتند و اینبار با نتیجه ۱۷ بر ۱۲ تیم ملی امریکا را شکست داده و به مقام قهرمانی و نشان طلا دست یافتند.

ترکیب تیم ملی کشورمان را محمد کاظمی، ‌بهنام اسبقی،‌ علیرضا نصر آزادانی،‌ مسعود حجی زواره، فرزاد عبدالهی و کوروش رجلی به عنوان تکواندوکار،‌ مرتضی کریمی سرمربی و هادی افشار به عنوان مربی تشکیل می دادند.

یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۷
کد خبر : 69786
بازدیدها: 372

پاسخی بگذارید »