جمعه ۰۱ بهمن ۱۳۹۵

تبلیغات

ایران در جام جهانی فوتبال نوجوانان ۲۰۱۳ – امارات

danesheroz1 شهریور ۵, ۱۳۹۲ ۰
ایران در جام جهانی فوتبال نوجوانان ۲۰۱۳ – امارات

دانش روز: قرعه‌ کشی رقابتهای فوتبال جام جهانی نوجوانان ۲۰۱۳ – امارات درحالی در شهر ابوظبی برگزار شد که تیم‌های حاضر در این مسابقات حریفان خود را در گروه‌ های شش گانه شناختند. طبق این قرعه‌ کشی دیدار افتتاحیه جام روز ۲۵ مهرماه بین دو تیم نوجوانان امارت و هندوراس برگزار می‌شود.

به گزارش دانش روز، مراسم قرعه‌ کشی پانزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام جهانی نوجوانان (زیر ۱۷ سال)  در شهر ابوظبی امارات برگزار می‌شود که ۲۴ تیم حاضر در این مسابقات در ۶ گروه ۴ تیمی قرار گرفتند.

طبق این قرعه‌کشی تیم‌های برزیل و اسلواکی ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ۲۵ مهرماه نخستین بازی این مسابقات را برگزار می‌کنند اما دیدار افتتاحیه جام پانزدهم ساعت ۲۰ همان روز به وقت محلی، بین دو تیم امارات و هندوراس در ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی برگزار خواهد شد.

گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر است:
گروه A: امارات، هندوراس، برزیل و اسلواکی
گروه B: اروگوئه، نیوزلند، ساحل عاج و ایتالیا
گروه C: کرواسی، مراکش، پاناما و ازبکستان
گروه D: تونس، ونزوئلا، روسیه و ژاپن
گروه E: کانادا، اتریش، ایران و آرژانتین
گروه F: مکزیک، نیجریه، عراق و سوئد

برنامه کامل مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام جهانی نوجوانان (زیر ۱۷ سال) ۲۰۱۳ امارات به شرح زیر است:
بازی نخست:
پنجشنبه – ۲۵/۰۷/۹۲

گروه A:
* برزیل – اسلواکی، ساعت ۱۷، ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی
* امارات – هندوراس، ساعت ۲۰، ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی

گروه B:
* اروگوئه – نیوزلند، ساعت ۱۷، ورزشگاه امارات شهر راس الخمیه
* ساحل عاج – ایتالیا، ساعت ۲۰، ورزشگاه امارات شهر راس الخمیه

جمعه – ۲۶/۰۷/۹۲
گروه C:
* کرواسی – مراکش، ساعت ۱۷، ورزشگاه فجیره شهر الفجیره
* پاناما – ازبکستان، ساعت ۲۰، ورزشگاه فجیره شهر الفجیره

گروه D:
* روسیه – ژاپن، ساعت ۱۷، ورزشگاه شارجه شهر شارجه
* تونس – ونزوئلا، ساعت ۲۰، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

شنبه – ۲۷/۰۷/۹۲
گروه E:
* کانادا – اتریش، ساعت ۱۷، ورزشگاه الرشید شهر دبی
* ایران – آرژانتین، ساعت ۲۰، ورزشگاه الرشید شهر دبی

گروه F:
* مکزیک – نیجریه، ساعت ۱۷، ورزشگاه شیخ خلیفه شهر العین
* عراق – سوئد، ساعت ۲۰، ورزشگاه شیخ خلیفه شهر العین

بازی دوم:
یکشنبه – ۲۸/۰۷/۹۲
گروه A:
* اسلواکی – هندوراس، ساعت ۱۷، ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی
* امارات – برزیل، ساعت ۲۰، ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی

گروه B:
* اروگوئه – ساحل عاج، ساعت ۱۷، ورزشگاه امارات شهر راس الخمیه
* ایتالیا – نیوزلند، ساعت ۲۰، ورزشگاه امارات شهر راس الخمیه

دوشنبه – ۲۹/۰۷/۹۲
گروه C:
* کرواسی – پاناما، ساعت ۱۷، ورزشگاه فجیره شهر الفجیره
* ازبکستان – مراکش، ساعت ۲۰، ورزشگاه فجیره شهر الفجیره

گروه D:
* تونس – روسیه، ساعت ۱۷، ورزشگاه شارجه شهر شارجه
* ونزوئلا – ژاپن، ساعت ۲۰، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

سه‌شنبه – ۳۰/۰۷/۹۲
گروه E:
* کانادا – ایران، ساعت ۱۷، ورزشگاه الرشید شهر دبی
* آرژانتین – اتریش، ساعت ۲۰، ورزشگاه الرشید شهر دبی

گروه F:
* مکزیک – عراق، ساعت ۱۷، ورزشگاه شیخ خلیفه شهر العین
* سوئد – نیجریه، ساعت ۲۰، ورزشگاه شیخ خلیفه شهر العین

بازی سوم:
چهارشنبه – ۰۱/۰۸/۹۲
گروه A:
*  امارات – اسلواکی، ساعت ۲۰، ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی
* هندوراس – برزیل، ساعت ۲۰، ورزشگاه امارات شهر راس الخمیه

گروه B:
* نیوزلند – ساحل عاج، ساعت ۱۷، ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی
* ایتالیا – اروگوئه، ساعت ۱۷، ورزشگاه امارات شهر راس الخمیه

پنجشنبه – ۰۲/۰۸/۹۲
گروه C:
* ازبکستان – کرواسی، ساعت ۲۰، ورزشگاه فجیره شهر الفجیره
* مراکش – پاناما، ساعت ۲۰، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

گروه D:
* ژاپن – تونس، ساعت ۱۷، ورزشگاه شارجه شهر شارجه
* ونزوئلا – روسیه، ساعت ۱۷، ورزشگاه فجیره شهر فجیره

جمعه – ۰۳/۰۸/۹۲
گروه E:
* آرژانتین – کانادا، ساعت ۲۰، ورزشگاه الرشید شهر دبی
* ایران – اتریش، ساعت ۲۰، ورزشگاه شیخ خلیفه شهر العین

گروه F:
* نیجریه – عراق، ساعت ۱۷، ورزشگاه شیخ خلیفه شهر العین
* سوئد – مکزیک، ساعت ۱۷، ورزشگاه الرشید شهر دبی

منبع:مهر

سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۰:۴۶
کد خبر : 54666
بازدیدها: 327

پاسخی بگذارید »