جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اگر کودک بیش فعال دارید، بخوانید

danesheroz دی ۴, ۱۳۹۱ ۰

شصت و دومین شماره ماهنامه سپیده دانایی با پرونده‌ای در مورد کودک بیش فعال منتشر شد. این ماهنامه که در حوزه مشاوره و روان‌شناسی منتشر می‌شود خانواده‌ها را جامعه هدف قرار داده و د راین شماره تلاش کرده به معرفی بیش فعالی و تفاوت‌های آن با شیطنت بپردازد و برای مواجهه خانواده‌ها با بیش‌فعالی کودکشان [&hellip

شصت و دومین شماره ماهنامه سپیده دانایی با پرونده‌ای در مورد کودک بیش فعال منتشر شد.

این ماهنامه که در حوزه مشاوره و روان‌شناسی منتشر می‌شود خانواده‌ها را جامعه هدف قرار داده و د راین شماره تلاش کرده به معرفی بیش فعالی و تفاوت‌های آن با شیطنت بپردازد و برای مواجهه خانواده‌ها با بیش‌فعالی کودکشان راه‌کار ارائه کرده است.

همچنین در بخش‌های دیگر این شماره به موضوعاتی از قبیل میزان وابستگی همسر به خانواده، آداب گفت‌وشنود همسرانه، نیازهای بچه‌های طلاق، نگاهی روان‌شناختی به فیلم‌های من مادر هستم و یه حبه قند و بوسیدن روی ماه منتشر شده است.

اگر فرزند بیش فعال دارید یا در نزدیکانتان کسی با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند، مطالعه شماره ۶۲ ماهنامه سپیده دانایی به شما توصیه می‌شود.
صاحب امتیاز و مدیر مسئول این ماهنامه دکتر محمود گلزاری، روان‌شناس و مدیر گروه روان‌شناسی دانشگاه علامه طباطبایی است.

می‌توانید این ماهنامه را به قیمت ۲۵۰۰ تومان در کیوسک‌های مطبوعاتی و برخی مراکز مشاوره در استان‌های کشور تهیه کنید. سپیده دانایی اولین یک‌شنبه هر ماه منتشر می‌شود.

منبع: نامه

دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۱
کد خبر : 1745
بازدیدها: 186

پاسخی بگذارید »