دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اگر کاندیداهای ناموفق ۸۸ اخلاق کاندیداهای ۹۲ را داشتند تحریم‌های جدید اعمال نمی‌شد

danesheroz2 خرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز، رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر کاندیداهای ناموفق انتخابات ۸۸ ضمن احترام به آرای ملت، از قانون تمکین می‌کردند نه آن حوادث تأسف‌بار پیش می‌آمد و نه دشمنان انقلاب، امیدوار به حرکات جدید مثل تشدید تحریم‌ها و فشارهای روانی علیه ملت ما می‌شدند

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، سردار “محمدرضا نقدی” رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در جلسه شورای معاونان و مسئولان اقشار ۲۲ گانه تخصصی بسیج گفت: از رهبری داهیانه و هدایت‌های حکیمانه امام خامنه ای عزیز در خلق حماسه غرور آفرین سیاسی از صمیم جان تشکر می‌کنیم.

نقدی

وی ضمن تشکر از همه کاندیداها به دلیل رعایت اخلاق و آرامش و متانت اظهار داشت: ای کاش کاندیداهای ناموفق سال ۸۸ ذره‌ای از اخلاق و منش کاندیداهای انتخابات ۹۲ را داشتند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به حوادث تلخ سال ۸۸ اشاره کرد و افزود: اگر کاندیداهای ناموفق انتخابات ۸۸ ضمن احترام به آرای ملت، از قانون تمکین می‌کردند نه آن حوادث تأسف‌بار پیش می‌آمد و نه دشمنان انقلاب، امیدوار به حرکات جدید مثل تشدید تحریم‌ها و فشارهای روانی علیه ملت ما می‌شدند.

سردار نقدی با تقدیر از برخورد سنجیده کاندیداها تصریح کرد: رفتار خردمندانه کاندیدای منتخب و سایر کاندیداها و هوادارانشان یک الگوی مناسب است که می‌تواند دوره خوبی از رفتار سیاسی و مردم‌سالاری اسلامی را نوید دهد.

وی در پایان با تاکید بر روشن شدن حقیقت سلامت نظام انتخاباتی ایران برای جهانیان و رسوایی مدعیان تقلب خاطرنشان کرد: باید مسببان فتنه با عذرخواهی از پیشگاه ملت به ویژه خانواده معظم شهدا و جانبازان مظلوم فتنه ۸۸ به جرم بزرگ تاریخی خود اعتراف کنند، اگر چه این اعتراف، آن فجایع بزرگ را جبران نخواهد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۵
کد خبر : 28488
بازدیدها: 135

پاسخی بگذارید »