دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرمانده سپاه استان البرز:

اگر مردم بصیر نباشند بار دیگر فتنه ۸۸ اتفاق خواهد افتاد/فتنه ۸۸ زمینه سازی یک براندازی خاص بود

danesh دی ۱۱, ۱۳۹۴ ۰
اگر مردم بصیر نباشند بار دیگر فتنه ۸۸ اتفاق خواهد افتاد/فتنه ۸۸ زمینه سازی یک براندازی خاص بود

دانش روز: کسانی که در فتنه حضور داشته و از آن حمایت کردند و یا ساکت بودند نباید در انتخابات مورد تایید شورای نگهبان قرار گیرند

به گزارش اختصاصی دانش روز فرمانده سپاه استان البرز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز کرج گفت:  ۹ دی همانند روز ۲۲ بهمن یوم الله است، آنچنانکه رهبر معظم انقلاب فرمودند: باید آن را گرامی داشت، این روز بساط منافقین داخلی و کسانی که آمده بودند ریشه انقلاب را بکنند کنده و به زباله دان انداخت. این فتنه اگر مورد توجه قرار گرفته نشود و بازخوانی صورت نگیرد چه بسا فتنه گران مجدد بر موجی سوار شوند که زحمتی برای نظام ما به وجود آورند. همه ما باید بصیر باشیم، چرا که علی (ع) فرمود: بصیر کسی است که درباره آنچه می شنود فکر کند و ظاهر بین و سطحی نگر نباشد لذا حوادث تاریخی را نمی توان ظاهری نگاه کرد و باید از حوادث تاریخی عبرت گرفت چرا که در غیر این صورت نمی توان برای آینده تصمیم گرفت.

سردار علی استاد حسینی افزود: متاسفانه در طول تاریخ به واسطه نداشتن بصیرت گزیده شدیم اما چون بصیرت نداشتیم دورباره مورد هدف واقع شدیم و اگر این مهم را ما در طول تاریخ مورد تجزیه و تحلیل قرار نمی دادیم فتنه ۸۸ به وقوع نمی پیوست و در برخورد با افراد مواجه با شک و تردید نمی شدیم. علی (ع) در زمان حکومت و برنامه های ایشان عده ای که به دخایر دنیا نمی رسند در مقابل ایشان می ایستند و نخستین گروه عهد شکنانی چون طلحه و زبیر بودند. بعد از ۱۴۰۰ سال انقلابی برپا شد و حکومتی بر مبنای ولایت فقیه شکل گرفت و در راس جامعه ولایت فقیه قرار گرفت اما منافقین و ملحدین در مقابل امام ما ایستادند اما اینبار مردم ما بصیر بودند و خواصی بی خاصیت حضور داشتند اما مردم از آنها اطاعت نکردند.

وی اظهار داشت: زمان انقلاب شریعت مدار  فتوای قتل امام (ره) را داد و قطب زاده دستور داد ۵ میلیون نفر را در جماران بکشند برای اینکه به مطاع خود برسند. منتظری، بنی صدر و … چه کردند؟ زمانیکه نتوانستند با جنگ ۸ ساله به نتیجه برسند اعلام کردند که با جنگ سخت نمی شود انقلاب ایران را از بین برد. خانم رایس ۷۵ میلیون دلار برای جنگ نرم خرج می کند تا انقلابی مخملی در ایران ایجاد کنند. ۴ سال قبل از فتنه ۸۸ کتابی تحت عنوان سایه عقابها چاپ شد که طرح سری حمله آمریکا به ایران بود. انقلاب گل سرخ در گرجستان و انقلاب نارنجی در اوکراین از مصادیق این مهم بود و اعلام شد که شاید این انقلاب سبز باشد و این بدین معناست که جنبش فتنه سبز اموی را سناتور مک کین ۴ سال پیش از فتنه ۸۸ طراحی کرد.

استاد حسینی تصریح کرد: فتنه ۸۸ صرفا یک روز نبود تا خاتمی شال سبز را بر گردن موسوی انداخته و نام جنبش ود را سبز بگذارد. فتنه گران تلاش کرده و سرمایه گذاری کرده و البته دشمنان سالها کار می کنند. از بین رفتن انقلاب و آسیب به مقام معظم رهبری طرحی نبود که اخیرا برنامه ریزی شود لذا دشمن کار خود را از ۲۰ سال قبل با هدف گرفتن بال سبز مهدویت و بال سرخ شهادت شیعیان آغاز کرد. دشمن اعلام کرد که اگر بخواهند به هدف خود برسند باید ولایت فقیه را مورد توجه قرار دهند. در فتنه ۸۸ اعلام کردند که انتخابات بهانه بوده و اصل نظام جمهوری اسلامی است و شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه دادند. اگر فتنه را بازشناسی نکرده و فتنه گران را نشناسیم گول می خوریم. در فتنه ۸۸ آمریکا و اسراییل و منافقین و ریگی و سلطنت طلبان آمدند و در داخل نیز مجمع روحانیون مبارز و مجاهدین انقلاب اسلامی و حزب مشارکت و … در راس آنها آقای هاشمی این مهم را هدایت کردند.

وی همچنین گفت: آقای موسوی در بهمن ۸۷ گفت: ما باید بیاییم و توان بگذاریم تا به هر قیمت رهبری را از تخت پایین بکشیم. او باید بفهمد که مملکت آنگونه نیست که ایشان هر طور بخواهد به هر سمت بکشد. مومنین باید بدانند کسانی که امروز می خواهند بازگردند چه کسانی بودند آقای ابطحی در اعترافات خود می گوید: خاتمی، فاتح و مهدی هاشمی رفسنجانی می گفتند برنده شدن در این انتخابات خیلی با انتخابات گذشته تفاوت دارد و در این صورت جریان اصول گرا و رهبر دیگر نمی توانند سرشان را بلند کنند.

استاد حسینی اظهار داشت: نشانه های فتنه گران به سوی رهبری است. خاتمی در بهمن ۸۷ می گوید اگر در این انتخابات احمدی نژاد سقوط کند عملا رهبری حذف می شود و می گویند اگر بتوانیم پیروز شویم با تجربیاتی که به دست آورده ایم به راحتی می توانیم رهبری را مهار کنیم. نبوی اعلام کرد: باید سعی کنیم احمدی نژاد را کاندیدای رهبری اعلام کنیم که اگر شکست خورد رهبری شکست خورده است و این نشان می دهد که فلش کار این آقایان رهبری بود و اولین کسانی که تخم تردید را کاشتند آقایان کروبی و هاشمی بودند که نسبت به نتیجه انتخابات اعتراض کردند و این زمینه ای برای طراحی دشمن در جهت انقلاب مخملی بود.

وی ادامه داد: در این اوان سخنان هاشمی مبنی بر این بود که اگر ناظران و مسئولان انتخابات رای مردم را ضایع کنند و اعلام قیومیت کرده و نگذارند آنچه که مردم انجام شود محقق شود این مهم خیانت و مستوجب عذاب الهی است و برای اینکه به نتیجه برسند شورایی تشکیل داده و در راس آن آقای محتشمی را منصوب کردند و نامه ای به مقام معظم رهبری نوشتند و اعلام کردند که آتش زیر خاکستر شعله ور خواهد شد. آن زمان از موسوی سوال شد که اگر در انتخابات ببازید چه می شود؟ و او پاسخ می دهد تغییر قسمتی از انتخابات است پیش از این شروع شده و هیچ عقب گردی در کار نخواهد بود. فتنه ۸۸ زمینه سازی یک براندازی خاص بود و امروز اعلام می کنند می خواهیم برگردیم! آیا توبه کرده اند؟

فرمانده سپاه استان البرز در خاتمه خاطر نشان داشت: اگر مردم بصیر نباشند بار دیگر فتنه ۸۸ اتفاق خواهد افتاد، کسانی که در فتنه حضور داشته و از آن حمایت کردند و یا ساکت بودند نباید در انتخابات مورد تایید شورای نگهبان قرار گیرند. امروز برای مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی دشمنان نقشه ریخته اند. دست دشمن در جاهایی وجود دارد، در کجای تاریخ شورایی، انقلابی اداره شده است؟ اما با بصیرت مردم خوابهایی که دشمن برای نظام ما دیده به گور خواهند برد.

جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۴
کد خبر : 159791
بازدیدها: 791

پاسخی بگذارید »