پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اگر مجاهدت مجاهدان و جوانان آن دوران نبود ۱۵ خرداد قیامی ماندگار در دل تاریخ نمی شد

danesheroz خرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
اگر مجاهدت مجاهدان و جوانان آن دوران نبود ۱۵ خرداد قیامی ماندگار در دل تاریخ نمی شد

دانش روز :امام جمعه کرج در آستانه پنجاهمین سالگرد قیام خونین ۱۵ خرداد این رویداد را امانتی از جانب امام راحل (ره) دانست و اظهار داشت: آحاد ملت امانت داران قیامی هستند که معمار کبیر انقلاب در خرداد سال ۴۲ آن را رقم زد

حجت الاسلام محسن کازرونی در سومین جلسه ستاد هماهنگی بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) که در سالن شهدای دولت برگزار شد، در آستانه پنجاهمین سالگرد قیام خونین ۱۵ خرداد این رویداد را امانتی از جانب امام راحل (ره) دانست و اظهار داشت: آحاد ملت امانت داران قیامی هستند که معمار کبیر انقلاب در خرداد سال ۴۲ آن را رقم زد.

وی تصریح کرد: اگر مجاهدت مجاهدان  و جوانان آن دوران نبود ۱۵ خرداد قیامی ماندگار در دل تاریخ نمی شد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج تصریح کرد: همه ما مدیون حرکت قیام ۱۵ خرداد هستیم و باید از استقلالی که امروز مرهون آن هستیم  به عنوان امانت های خداوندی محافظت کنیم.

حجت الاسلام محسن کازرونی با بیان اینکه با گذشت بیست و چهار سال از عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب به رسم هر ساله ۱۵ خرداد ماه شاهد حرکت های خود جوش مردمی هستیم، ادامه داد: جوشش حرکت های مردمی در این ایام وظیفه مسئولان امر را  جهت هر چه باشکوه تر برگزار شدن بزرگداشت امام راحل (ره)سنگین تر می سازد.

نماینده ولی فقیه و عضو خبرگان رهبری در ادامه به تقارن انتخابات پیش رو  و سالگرد رحلت حضرت امام (ره) اشاره کرد و گفت: سخنرانی مقام معظم رهبری در سالگرد ۱۴ و  ۱۵ خرداد  مسائل عمده ای را برای جهانیان روشن می سازد و به تمام ابر قدرتهای دنیا نشان می دهد که مردم پشتیبان رهبرشان هستند.

حجت الاسلام کازرونی خاطر نشان کرد: آحاد ملت باید به فرمان مقام معظم رهبری لیبک بگویند  و هر دستگاه با عمل به وظیفه خود حماسه سیاسی را خلق کند.

 

 

 

 

منبع :پانا

دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۴
کد خبر : 23498
بازدیدها: 231

پاسخی بگذارید »