چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اگر شهامت دارید، اندروید خود را تا بهشت بفرستید + دانلود

danesheroz1 دی ۱۳, ۱۳۹۲ ۱
اگر شهامت دارید، اندروید خود را تا بهشت بفرستید + دانلود

دانش روز: این بازی یکی از خطرناک ترین بازی های اندرویدی است که شما می توانید آن را آنقدر بالا بفرستید که حتی به بهشت برسد، فقط مواظب باشید که آسیبی به خودتان وارد نکنید!

به گزارش دانش روز،  بازی S.M.T.H. که مخفف “مرا به بهشت بفرست” است  یک بازی خطرناکه اندرویدی است که سر و صدای زیادی در دنیا ی گوشی های موبایل بر پا کرده است . این گیم بسیار ساده است و کارش این است که با استفاده از شتاب‌سنج گوشی، مشخص می‌کند که وقتی گوشی به بالا پرتاب می‌شود، چقدر اوج می‌گیرد! هر چقدر گوشی را بیشتر به بالا بفرستید، امتیاز بیشتری می‌گیرید و رتبه‌تان بالا می‌رود.

در واقع شما در این بازی شما باید تا می توانیدو با تمام قدرت گوشی خود را به بالا پرتاب کنید تا امتیاز بیشتری کسب کنید . و رکورد هایی که زده اید را ثبت کنید و در جدول جهانی بازی به اشتراک بگذارید . ۱۰ نفر برتر روز و هفته و جهان را می توانید در جدول جهانی ببینید . مواظب باشید که در محیطی باز به این کار بپردازید و به خودتان آسیب وارد نکنید .

جالب است که اپل، از ورود این اپلیکیشن به اپ استور ممانعت کرده است و علتش هم را ” تشویق این اپ به رفتاری که می‌تواند منجر به آسیب وسیله کاربر شود” عنوان کرده است.
با این حال آیا شما جرأت و شهامت انجام این بازی را -نه با یک گوشی اندرویدی از رده خارج- بلکه با یک گوشی «های اند» دارید؟ مخصوصا گوشی‌ای که در شرایط حاضر با قیمت بالا خریده باشید؟

منبع: باشگاه خبرنگاران
جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲ - ۰۰:۵۵
کد خبر : 84662
بازدیدها: 470

یک دیدگاه »

  1. قیمت تبلت اسفند ۱۵, ۱۳۹۲ در ۳:۲۸ ب٫ظ - Reply

    ممنون از سایت خوبتون

پاسخی بگذارید »