جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اکنون بهترین زمان خرید طلا است/بازار غیرقابل پیش‌بینی است

danesheroz اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
اکنون بهترین زمان خرید طلا است/بازار غیرقابل پیش‌بینی است

رییس اتحادیه طلا و جواهرفروشان تهران با بیان اینکه خرید طلا همواره سودآور است، اظهار کرد: اکنون بهترین زمان خرید طلاست، اگرچه نوسانات قیمتی اندکی خواهیم داشت؛ اما کوچکترین اتفاق بر افزایش آن تاثیر گذار است

احمد وفادار ا، درخصوص سیر نزولی قیمت طلا، اظهار کرد: اعلام نرخ بیکاری و کاهش ارزش سهام در آمریکا و سرازیر شدن نقدینگی به سوی بازار مسکن موجب ریزش قیمت طلا در بازار جهانی شده است.

رییس اتحادیه طلا و جواهرفروشان تهران افزود: عدم استقبال از طلا موجب عرضه آن با قیمت نازل در بازار جهانی شده است که تاثیر آن را بر بازار طلای تهران نیز شاهد هستیم.

وی با غیرقابل پیش بینی دانستن بازار طلا تصریح کرد: البته با ادامه چنین روندی در بازار جهانی پیش بینی می شود که سیر نزولی قیمت طلا با شیب بسیار ملایم ادامه داشته باشد اما هر گونه رخداد سیاسی و اقتصادی در جهان می تواند این بازار را متحول کند.

وفادار در پاسخ به اینکه آیا اکنون می توان برای سرمایه گذاری طلا خریداری کرد؟ گفت: البته به نظر من همیشه وقت خرید است چرا که طلا همواره در طول زمان سودآور بوده؛ اکنون بهترین زمان برای خرید طلاست اگرچه ممکن است در طی چند روز نوسانات چند هزار تومانی داشته باشد اما باید این نکته را در نظر داشت که کوچکترین اتفاق در جهان قیمت آن را به شدن افزایش می دهد.

منبع :پانا

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۲
کد خبر : 18995
بازدیدها: 157

پاسخی بگذارید »