دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اکران ۲۰ اثر سینمایی در سی و دومین جشنواره فیلم فجردرالبرز

danesheroz بهمن ۹, ۱۳۹۲ ۰
اکران ۲۰ اثر سینمایی در سی و دومین جشنواره فیلم فجردرالبرز

دانش روز : مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز و دبیر جشنواره فیلم فجر در استان ،از اکران ۲۰ اثر سینمایی در سی و دومین جشنواره فیلم فجر خبر داد

به گزارش دانش روز  ،سید موسی حسینی کاشانی اظهارداشت: سی و دومین جشنواره فیلم فجر در استان البرز از ۱۵ بهمن ماه آغاز و تا ۲۵ همین ماه ادامه دارد .

وی خاطر نشان کرد: درطول  این ده روز در مجموع ۲۰ فیلم از بخش سودای سیمرغ سی و دومین جشنواره فیلم فجر اکران خواهد شد .
حسینی کاشانی ادامه داد: طی سال های گذشته جشنواره فیلم فجر البرز در سینما ساویز کرج برگزار می شد اما با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و با در نظر گرفتن  فضا و موقعیت جغرافیایی مناسب سینما هجرت کرج، جشنواره فیلم فجر امسال در سینما هجرت برگزار می شود .
وی افزود:علاقه مندان به هنر هفتم می توانند با مراجعه به سینما هجرت کرج نسبت به تهیه بلیت فیلم های دلخواه خود اقدام کنند .
مدیر کل فرهنگ  و ارشاد اسلامی البرز تصریح کرد: جشنواره فیلم فجر در البرز همزمان با استان تهران آغاز می شود و اختتامیه آن نیز روز ۲۵ دی ماه در سالن شهیدان نژاد فلاح برگزار خواهد شد .
وی تاکید کرد:در مراسم اختتامیه جشنواره برخی از دست اندراکاران فیلم های اکران شده حضور خواهند داشت و توضیحاتی در خصوص آثار خود ارائه می دهند .
دبیر جشنواره فیلم فجر در البرز افزود: این جشنواره از بخش های مختلفی تشکیل شده که از مهمترین آنها می توان به بخش داوری مردمی اشاره کرد .
کاشانی ادامه داد: در بخش داوری مردمی تماشاگران فیلم برگزیده خود را انتخاب و معرفی می کنند .
وی در پایان از همکاری استانداری البرز ، سازمان فرهنگی ،هنری شهرداری کرج و حوزه هنری البرز جهت برگزاری این رویداد هنری قدردانی کرد و گفت: بدون شک بدون همکاری این دستگاه ها برگزاری این جشنواره با مشکلات زیادی همراه بود .

 

چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۹
کد خبر : 90278
بازدیدها: 390

پاسخی بگذارید »