جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اکبریان: هرچه برای مردم ایران نوکری کنیم کم است

danesheroz2 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
اکبریان: هرچه برای مردم ایران نوکری کنیم کم است

دانش روز، نماینده مردم کرج و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی خطاب به مردم ایران گفت: مردم ایران بسیار بزرگ هستند و هرچه برای آنها نوکری کنیم کم است.

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، عزیز اکبریان در حاشیه حضور خود در مسجد جامع رجایی شهر کرج برای شرکت در انتخابات در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بزرگترین پیام حضور مردم در ساعات اولیه صبح نشان از ایستادگی و مقاومت مردم ایران است و نشان می دهد که انقلاب ایران پا برجاست.

وی در خصوص پیامد حضور مردم برای رسانه های خارجی گفت: ملت ایران همیشه هوشیار بوده، تاریخ ایران کهن است و مردم همیشه ثابت کردند پای آرمان های انقلاب و عهد خود با امام و شهدا ایستاده اند.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هرچقدر دشمن بعد از انقلاب به مردم ایران فشار آورد مانند جنگ تحمیلی و تحریم ها، مردم بیشتر مقاومت کردند و مردم برای انقلاب و سرونشت خود در انتخبات شرکت می کنند.

اکبریان بابیان اینکه در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری از همه سلایق و طیف های سیاسی شرکت کرده اند و مردم آزادانه می توانند منتخب خود را انتخاب کنند، گفت: حضور مردم مشتی بر دهان خارج نشینان است که نمی توانند اقتدار مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران را ببینند.

نکته قابل تأمل در این حوزه انتخابی حضور مردم و تشکیل صف برای انداختن آراء در ساعات اولیه صبح است.

منبع:مهر

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۰
کد خبر : 26479
بازدیدها: 220

پاسخی بگذارید »