شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اکبریان: آقای روحانی باید نقدها را به جان بخرد

danesheroz1 اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
اکبریان: آقای روحانی باید نقدها را به جان بخرد

دانش روز: نماینده مردم کرج در مجلس گفت: منتقدان داخلی خودی هستند و آقای روحانی باید نقدها را به جان بخرد

به گزارش دانش روز، نماینده مردم کرج در مجلس در خصوص عکس العمل تند رئیس جمهور ملت ایران در برابر نقدهای منتقدان افزود : منتقدان نیز از خودمان ، از دوستان و از فرزندان ما هستند ، بنابراین نظریاتشان محترم و قابل تأمل است.

500

عزیز اکبریان ادامه داد : این نقدها چه از جانب مجلس باشد ، چه دانشگاه و چه روحانیت و غیره ، باید از سوی دولت محترم به جان خریده شود و در راستای بهتر نمودن تمامی مسائل استفاده گردد.

وی در پایان گفت : فردا در جلسه ای که با آقای روحانی داریم حتما با ایشان صحبت خواهم کرد.

گفتنی است،سخنان روز شنبه رئیس جمهور در مراسم افتتاحیه جشنواره مطبوعات در مورد وظایف واختیارات وعملکرد دولت در حوزه فرهنگی،موجی از انتقادات گسترده در سطح جامعه ودلسوزان نظام را به همراه داشت.

این اولین بار نیست که آقای روحانی با لحن تند منتقدان خود را مخاطب قرار میدهد و این مسئله با شعارهای دولت تدبیر و امید و سخنان وی در خصوص رفتار و گفتار رئیس جمهور پیشین در تضاد است ، به خصوص اینکه دولت وقت در ابتدای راهی که باید طی کند قرار دارد.
امیدواریم آقای روحانی در رفتار خود و راهی که در پیش گرفته است تجدید نظر کند ، هرچه باشد داخلی ها بهتر از دشمنان خارجی هستند که ایشان در مقابل رفتار و تهدیدهایشان سعه صدر بیشتری به خرج داده و لبخند از لب بر نمیدارند.

منبع: تیتر۱

سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۹
کد خبر : 97857
بازدیدها: 382

پاسخی بگذارید »