شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

این زوج بازنشسته ادامه تحصیل می دهند

atena92 اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ ۰

فکر می کنید علم آموزی و تحصیل سن و سال خاصی دارد یا همه افراد می توانند در هرسنی بدون هیچ محدودیتی ادامه تحصیل دهند. این به دیدگاه و پشتکار شما بستگی دارد نه به سن و سالتان. زوجی از اهالی اسکاتلند که ۵۱ سال از زندگی مشترک آنها می گذرد، تصمیم گرفته اند از [&hellip

فکر می کنید علم آموزی و تحصیل سن و سال خاصی دارد یا همه افراد می توانند در هرسنی بدون هیچ محدودیتی ادامه تحصیل دهند. این به دیدگاه و پشتکار شما بستگی دارد نه به سن و سالتان. زوجی از اهالی اسکاتلند که ۵۱ سال از زندگی مشترک آنها می گذرد، تصمیم گرفته اند از دوران بازنشستگی شان به نحو مطلوبی بهره گیرند.
در حقیقت قرار نیست آنها دست روی دست بگذارند و نظاره گر گذر عمرشان باشند بلکه می خواهند تحصیلاتشان را در مقطع دانشگاهی ادامه دهند. هارولد و فرنسیس گیتس سال ۱۹۶۰ میلادی در حالی که روزهای پایانی دبیرستان را سپری می کردند، زندگی مشترک را آغاز کردند. این زوج سال آینده در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل می شوند. آنها هدف از این تصمیم را فقط احساس رضایت از زندگی می دانند. هارولد و همسرش از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند و هرگز ناامیدی به دل راه نمی دهند. این ویژگی به این زوج کمک می کند محدودیت ها و موانع را از میان بردارند. این زوج دانشجوی سالمند حتی از همکلاسی های جوانشان هم توانمند تر هستند و این نشان می دهد حتی در سنین سالمندی که بسیاری از افراد تصور می کنند دیگر سن و سال آموختن نیست، مصمم بودن افراد به عنوان یک ویژگی ممتاز و برجسته راه را برای رسیدن به هدف هموار می سازد.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۳
کد خبر : 15385
بازدیدها: 307

پاسخی بگذارید »