سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اولین کاروان عمره دانش آموزی ۲۷ بهمن ماه اعزام می شود

danesheroz1 آذر ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
اولین کاروان عمره دانش آموزی ۲۷ بهمن ماه اعزام می شود

دانش روز: رئیس ستاد عمره دانش آموزی اعلام کرد:اولین کاروان عمره دانش آموزی ۲۷ بهمن و آخرین کاروان ۲۸ اسفندماه امسال اعزام می شوند

به گزارش دانش روز، ˈداوود روستائیˈ افزود: دو هزار و چهار نفر از دانش آموزان منتخب قرآنی، بسیجی، پیشتاز، انجمن اسلامی، هلال احمر و پانا پس از برگزاری آزمون ورودی و شرکت در دوره های آموزشی به عنوان سفیران نوجوان ایران اسلامی به این سفر معنوی مشرف خواهند شد.

وی، دیدار با علما، مراجع تقلید، نمایندگان ولی فقیه در استان ها و شرکت در کارگاه های آموزشی ویژه مناسک را از برنامه های قبل از اعزام دانش آموزان به حج عمره اعلام کرد.

روستایی گفت: برگزاری همایش های معرفتی و بصیریتی، بازدید از اماکن تاریخی و زیارتی مدینه منوره و مکه معظمه از دیگر فعالیت های دانش آموزان در این سفر معنوی است.

وی با اشاره به برگزاری سایر اردوهای دانش آموزی گفت:سال گذشته ۱۱۸ هزار و ۶۲۲ نفر در اردوهای دانش آموزی شرکت کردند.

قائم مقام سازمان دانش آموزی اضافه کرد: از این تعداد ، ۱۱ هزار و ۵۵۵ نفر از دانش آموزان در اردوهای تفریحی، ۸۹ هزار و ۶۹۶ نفر در اردوهای تشکیلاتی و ۱۷ هزار و ۳۷۱ نفر در اردوهای زیارتی شرکت کردند.

روستایی با اشاره به تقویت و توسعه اردوگاه های دانش آموزی در آینده، گفت: ضمن تعامل با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در آینده شاهد توسعه گردشگری دانش آموزی خواهیم بود.

منبع: ایرنا

چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۲
کد خبر : 77757
بازدیدها: 390

پاسخی بگذارید »