پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری تودیع رحیمی و معارفه جهانگیری:

اولین جلسه هیات دولت با حضور روحانی

danesheroz1 مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
اولین جلسه هیات دولت با حضور روحانی

دانش روز: اولین جلسه هیات دولت یازدهم به ریاست حسن روحانی، رئیس جمهور امروز چهارشنبه برگزار شد

 

به گزارش  دانش روز، دکتر روحانی در این جلسه با تاکید بر اینکه مشی دولت یازدهم، حرکت بر مسیر اعتدال است، تصریح کرد: مطمئناً این دولت در آینده از تجارب و دستاوردهای مسوولان و انسان های خدوم در دولت های پیش از خود استفاده و بهره گیری خواهد کرد.
رییس جمهور تقارن آغاز بکار دولت جدید با ماه مبارک رمضان را به فال نیک گرفت و خاطر نشان کرد: یقیناً در آینده مردم و مسئولین با مساعی و تلاش بیش از پیش در جهت عبور از مشکلات گام برخواهند داشت.
رییس جمهور با تاکید بر اینکه دشمنان از ابتدای انقلاب تا کنون هیچگاه نتوانسته اند ملت ایران را از پای درآورند و مردم در دوران دفاع مقدس در شرایطی که هیچ امکاناتی در اختیار نداشتند، روزهای سختی را با یاری خداوند پشت سر گذاشتند، گفت: تلاش و کمک همگانی لازمه عبور از سختی ها و مشکلات است.
جهانگیری:  دولت جدید حتماً از تجربیات و همراهی مسوولان پیشین استفاده خواهد کرد.
در این جلسه همچنین دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور ضمن تشکر از دکتر روحانی به خاطر حُسن اعتمادی که در واگذاری مسوولیتی خطیر به وی داشتند، افزود: امیدوارم بتوانیم در جهت رشد و پیشرفت کشور تلاش کرده و پاسخ مناسبی به اعتماد رییس جمهور بدهیم.
وی با تقدیر از تلاشهای رحیمی در سمت معاون اول رییس جمهور در دولت دهم، تصریح کرد: دولت جدید حتماً از تجربیات و همراهی مسوولان پیشین استفاده خواهد کرد.
محمدرضا رحیمی نیز در جلسه امروز هیات دولت ، گزارشی از عملکرد حوزه معاون اول در دولت دهم و چگونگی برگزاری جلسات دولت، کارگروهها و ستادها ارائه کرد.
روحانی در جلسه هیات دولت از تلاشها و خدمات وزیران و اعضای دولت دهم تشکر کرد.
منبع:مهر
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۹
کد خبر : 47815
بازدیدها: 375

پاسخی بگذارید »