دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

اولین جلسه ستاد هفته وقف در استان البرز تشکیل شد

danesheroz1 آذر ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
اولین جلسه ستاد هفته وقف در استان البرز تشکیل شد

دانش روز: اولین جلسه ستاد هفته وقف با حضور مدیر کل اوقاف استان البرز، معاونان و مدیران ستادی و مدیران شهرستانهای تابعه در اداره اوقاف استان البرز تشکیل شد

به گزارش دانش روز، در آستانه هفته وقف که از ۹ دی ماه ۹۲ آغاز می شود، به منظور گسترش و ترویج فرهنگ وقف و معرفی خدمات ارزشمند واقفان و خادمان عرصه وقف و تشویق عموم مردم به این سنت حسنه، اولین جلسه ستاد هفته وقف در استان البرز تشکیل شد.
در این جلسه، حجت الاسلام صالحی رییس ستاد هفته وقف استان ضمن تشریح برنامه های اجرایی هفته وقف گفت: وقف از ویژگیهای فرهنگ ماست و مورد تاکید دین و بزرگان دینی بوده و هست چرا که این سنت حسنه و صدقه جاریه، می تواند بخش عمده ای از مشکلات جامعه را در ابعاد، رفاهی، معیشتی و فرهنگی مرتفع کند، همانطور که در طول تاریخ اسلام سنت پر برکت وقف از پایه های ایجاد تمدن عظیم اسلامی بوده است.
حجت الاسلام صالحی افزود: از آنجا که امروزه این میراث گرانبها در دستان ماست و ما به عنوان خادمان مجموعه اوقاف متولی آن هستیم و  وظیفه خطیر تبلیغ، ترویج و معرفی برکات آن را بر عهده داریم،باید تلاش کنیم، چرا که هیچ کوتاهی و قصوری از ما پذیرفته نیست. به ویژه آنکه رهبر معظم انقلاب هم بر ترویج این فرهنگ نظر و عنایت ویژه ای دارند.
در پایان این جلسه ریس ستاد هفته وقف استان البرز شرح وظایف اعضای ستاد را به ایشان ابلاغ کرد.

یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۰
کد خبر : 78773
بازدیدها: 463

پاسخی بگذارید »